Nevěsta zrušila svatbu kvůli příliš „levnému prstenu“, který stojí skoro 100 tisíc korun

Dvojice doufala ve svatbu a vznikl velký rodinný skandál. Důvodem je zásnubní prsten, nebo spíše jeho cena. Ve Velké Británii existuje tradice, podle které musí snoubenec zaplatit za prsten 10% ze svého platu.

Zásnubní prsten / ilustrační foto / Zdroj: blog.danfil.cz

Hrdina našeho příběhu dobře vydělává, takže pokud se nerozhodl ušetřit, prsten by musel stát 15 000 liber (asi 450 tisíc korun).

Ale vysvětluje, že měl těžký rok, mnoho jeho příbuzných bylo nemocno, a on podporoval peníze každého. Jeho společnost oznámila další propuštění. I když je ženich přesvědčen, že nebude vyhozen z práce— přesto se rozhodl, že bude lepší si trochu nechat peněz do budoucna.

Takže když se na konci roku rozhodl požádat o ruku svou snoubenku, 10 až 15 tisíc liber by vážně poškodilo rozpočet. Koupil pro nevěstu skromný zásnubní prsten z bílého zlata, se safírem a malými diamanty. Prsten byl téměř pětkrát levnější.

Zásnubní prsten / ilustrační foto / Zdroj: ukr.media

Nevěsta s radostí přijala nabídku. Ale její matka-klenotnice, když uviděla prstýnek, pojmenovala skutečnou jeho hodnotu. Poté žena prsten vrátila a nevěřícně oznámila ženichovi, že se k ní chová bez respektu. Nevěsta nepracuje, vychovává dítě a věnuje se domácnosti.

Oznámila, že se s ní ženich choval jako s nějakou mrchou, a to po tom všem, co pro něj dělá, poté, co celý rok diskutovali o zasnoubení, nenašel pro ni lepší prsten?

Zásnubní prsten / ilustrační foto / Zdroj: ukr.media

Muž požádal o podporu a lidé se postavili na jeho stranu. Mnozí věří, že prsten za 3 tisíce liber (skoro 100 tisíc korun) je již dost dobré, a požadovat více – jen rozmar.

Někteří říkali že je merkantelistická: je s ním jen kvůli penězům. Ale pokud jste osamělá matka, která tráví veškerý svůj čas na domácí práce, není divu, že nejste rádi, když budoucí „živitel rodiny“ se snaží na vás ušetřit!

Sociální sítě / ilustrační foto / Zdroj: marketer.ua

Jiní obviňují matku, že nastavila dceru proti ženichovi a pojmenovala skutečnou hodnotu prstenu. „Nevěsta byla spokojená, dokud nepoznala cenu. Vždyť tím je vše řešeno.“

V každém případě, vědět, že budoucí manžel je šetřílek, pokud jde o váš vztah, a budoucí žena není nezištná, je lepší, než řeknete manželské sliby.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: depositphotos.com

PSALI JSME: NEVLASTNÍ OTEC CHTĚL PLNĚ ZAPLATIT ZA SVATBU SVÉ NEVLASTNÍ DCERY A VÉST JI K OLTÁŘI, ALE PO JEJÍM NEDOBRÉM ČINU VŠE ZRUŠIL

PŘIPOMÍNÁME: „ŽENA CHTĚLA PRODAT ZÁSNUBNÍ PRSTEN PŘES FACEBOOK“: JEJÍ PŘÍSPĚVEK SE OKAMŽITĚ STAL VIRÁLNÍM

Share