Daisy a Violet Hilton: Jak vypadal život nejslavnějších siamských dvojčat na počátku 20. století

Daisy a Violet Hilton se narodily v roce 1908. Sestry žily až 60 let, hrály na jevišti, zbohatly, vdaly se a rozvedly … A celý život trpěly osamělostí.

Dívky měly společný oběhový systém, ale ani jeden společný orgán.

Zdroj: goodhouse.ru

Matka je opustila, jakmile se narodily. Byla přesvědčena, že narození takových dětí bylo božím trestem za její hříchy. Matka prodala siamská dvojčata ženě jménem Mary Hilton. V těch letech nebylo takové řešení ničím překvapivým, takže nepřitahovalo pozornost policie a nepřekvapilo lékaře.

Netrvalo dlouho, než Mary přišla na to, jak těžit z dívek. Pronajala si pokoj v jednom z barů, kde zvala všechny, aby se podivali na siamská dvojčata. Součástí „vstupenky“ byla také příležitost zvednout dívčí šaty a zjistit, jak jsou spojeny.

Zdroj: goodhouse.ru

Mary vždy jim připomínala, že jejich jediným účelem bylo vydělávat na ni peníze. Pokud se odvážily přestat poslouchat, Hilton je trestala.

Když bylo dívkám 3 roky, Hilton je začala brát na turné: Německo, Austrálie, USA.

Když „adoptivní matka“ zemřela, začali se o ně starat vlastní dcera Mary Edith a její manžel Meyer Meyers, obchodník z Austrálie. Dívky nazývaly novou rodinu svými majiteli a oni je nepouštěly z dohledu ani na minutu, dokonce spali s Violet a Daisy ve stejném pokoji, aby neutekly.

Zdroj: goodhouse.ru

Ve 20. letech 20. století začaly dívky hrát na jevišti. Shromažďovalo se tolik diváků, že dvojčata vydělávala 5 000 dolarů týdně. Samozřejmě však peníze neviděla – všechno šlo jejich opatrovníkům.

Když dívky „zjistily situaci“, najaly právníka Martina Arnolda, kterému se podařilo osvobodit 21leté dívky. V roce 1931 dostaly 100 000 dolarů jako náhradu za vše, co museli snášet.

Zdroj: goodhouse.ru

Sestry byly vdané, získaly manžely v různých dobách. Je stále velká otázka, zda šlo o milostný vztah nebo o politické prohlášení, o pokus přilákat na sebe pozornost.

V roce 1942 dívky vydaly autobiografii The Lives and Loves of Daisy and Violet Hilton. Daisy si vzpomněla na proces psaní knihy: „Byly jsme osamělé, bohaté dívky, které žily svůj život v otroctví. Jsem žena. A já mám právo žít jako žena.“

Zdroj: goodhouse.ru

Sláva hasla. Sestry hrály v několika filmech a později otevřely stánek s párky v rohlíku. Ale podnikání zkrachovalo. Později pracovaly jako pokladní v obchodě s potravinami.

Daisy a Violet zemřely na nachlazení, když jim bylo 60 let.

PSALI JSME: ODEŠLI DO NEBE NEJSTARŠÍ SIAMSKÁ DVOJČATA NA SVĚTĚ: ŽILI CELÝCH 68 LET

PŘÍPOMÍNÁME: TATO SIAMSKÁ DVOJČATA BYLA ODDĚLENA VE VĚKU 4 LET, NYNÍ JE JIM 18 LET. JAK ŽIJÍ DNES

Share