Rodina chtěla vzít malé štěně, ale starý pes změnil jejich plány

Když lidé přicházejí do útulku pro zvířata, ve většině případu chtějí vzít mladé mazlíčky. Myslí, že pro nich to bude lepší s trénováním. Takže staré kočky a psy musí často prožívat své dny bez majitelů.

Zdroj: lemurov.net

Takový osud byl připraven i pro psa jménem Kangaroo. Několik let žil v útulku. Během této doby se pejsek naučil „usmívat“ všem návštěvníkům útulku. Snažil se ukázat všem, jaký je hezký. Nikdo však nechtěl starého psa brát domů. Lidé dávali přednost štěňátkům.

Jednou přišla do útulku Terry a její dcera Sophie. Holčička měla narozeniny a maminka se rozhodla udělat pro ni dárek. Chodili tam a pečlivě se dívali na psy. Najednou jejich pohled upadl na Kangaroo. Díval se na ně smutnýma očima, že Terry a Sophie prostě nemohly ho projít.

Zdroj: lemurov.net

Nejprve si maminka a dcera hrály s pejskem. Ukázalo se, že je laskavý a dobrý. Terry přemýšlela o koupi malého pejska, ale Sophie se líbil Kangaroo. Další den maminka a dcera vrátili se s přesným záměrem vzít psa domů.

Zdroj: lemurov.net

Kangaroo nevěřil svému štěstí. Konečně našel svůj domov a majitele, které budou ho milovat. Kromě toho měl dalšího kamaráda – psa Lottie, který žil s Terry a Sophie již několik let.

S novým kamarádem Kangaroo běhaje, hraje, odpočívá na trávě a vyhřívá se na sluníčku. Starý pes se stal více aktivním a nyní si užívá života.

Share