Více než 40 let žena hledala své rodiče, a když je našla, na ni čekal nejen její otec a matka, ale také její vlastní kopie

Dlouhé hledání rodičů skončilo tím, že se žena seznámila nejen s nimi.

Zdroj: ukr.media

Korejská žena, která vyrůstala v pěstounské rodině ve Spojených státech, se snažila najít své rodiče v Jižní Koreji více než 40 let a byla velmi překvapená, když se ji to podařilo. Doma na ni čekal nejen její otec a matka, ale také její vlastní kopie.

Denise McCarthy, která vyrostla v americkém městě Springfield, měla těžký osud. Žena se narodila v Jižní Koreji. V červnu 1976 vzali rodiče svou dceru s sebou do supermarketu, ale vrátili se domů bez ní. Dívka byla unesena.

Bohužel tomu tak nebylo, když si otec omylem plete své dítě s někým jiným. Únosci vzali Denise a odvedli ji do dětského domova, ale brzy byla dívka adoptována americkou rodinou.

Denise se tedy přestěhovala z Jižní Koreje do města Springfield. Na internátní škole novým rodičům holky řekli, že její rodina kvůli nemoci opustila dívku v nemocnici. Americká matka a otec se rozhodli neříkat adoptivní dceři o její biologické matce a otci, ale protože je Korejka, všechno pochopila sama.

Ve vědomém věku se žena rozhodla udělat test DNA, aby zjistila, kdo je ve skutečnosti její biologická rodina. V roce 2016, když bylo Denise 42 let, udělala to a začala čekat na výsledky.

Proces byl pomalý, čtyři roky žena neměla zprávy od společnosti, ale v roce 2020 Denise zavolali a oznámili, že odborníci našli její rodinu, která celou tu dobu žila v Jižní Koreji.

Zdroj: ukr.media

Kvůli omezením způsobeným pandemií koronavirů nebyla žena schopna letět osobně k příbuzným, ale rozhodla se zavolat přes Zoom.

„Nevěřila jsem, co se děje. To, co se stalo, mi pomohlo cítit se jako já,“ vysvětlila Denise.

Online rozhovor s rodinou přinesl ženě ještě víc, než očekávala. Během 44 let, které Denise strávila mimo své biologické rodiče, se jim podařilo porodit její přesnou kopii.

Žádná mystika – ukázalo se, že tentokrát měla Denise, jejíž skutečné jméno je Sang-E, dvojče jménem Sang-Hee, o jejíž existenci žena ani netušila.

Překvapení ženy bylo velmi silné.

Zdroj: ukr.media

Druhá dívka byla také v osudném létě roku 1976 unesena ze supermarketu, ale na rozdíl od Denise se ji policii podařilo najít a vrátit její rodině.

„Nyní mám obrovskou rodinu, která mě miluje a kterou miluji já,“ říká McCarthy. „Je to ještě víc, než jsem čekala. Je to neuvěřitelně“

Zdroj: ukr.media

Jediná věc, která děla ženu smutnou je to, že po celou dobu se její biologická matka velmi obávala jejího zmizení a kvůli tomu se ji zhoršilo zdraví.

„Je mi líto, že toho tolik museli projít, ale jsem velmi vděčná všem, kterým na mě záleželo“

Nyní Denise plánuje jet do Jižní Koreje, aby se osobně setkala se svou rodinou.

PSALI JSME: SYN CHTĚL NAJÍT SVÉHO BIOLOGICKÉHO OTCE: SPOLU S TÁTOU BYLA NALEZENA NOVÁ RODINA, PŘESNĚJI ŘEČENO AŽ 25

PŘIPOMÍNÁME: MATKA NEVĚŘÍ, ŽE NOVOROZENEC JE OPRAVDU JEJÍ VLASTNÍ SYN: ŽENA VYŽADUJE VYŠETŘENÍ DNA, PODEZŘENÍ SE OBJEVILO OKAMŽITĚ PO PORODU

Share