Demonstrace proti vládě v Praze: Hromadné porušení opatření v centru hlavního města

6.prosince v neděli odpoledne lidi začali novou demonstraci v centru Prahy proti vládním opatřením. Davy lidi přijeli na Václavské náměstí a většina z nich byla bez roušek.

Zdroj: cncenter.cz

Všichni demonstranti po 15 hodině šli z Václavského náměstí k Úřadu vlády. Přibližný počet demonstrantů byl 1000 lidi. Velké množství z nich přinesli transparenty s nápisem: “Pokud my, tak vy první,” což odkazuje na vakcinaci proti koronaviru.

V neděli demonstranti vyšli na Palackého náměstí, odkud šli do centra Prahy. Policie se o demonstraci dozvěděla moc rychle a z megafonů vyzývali natáhnout roušky.

Zdroj: cncenter.cz

Nikdo ale policii neposlouchal. Během pochodu lidi křičeli: “Roušky dost.” Policisté dokonce zadrželi jednou demonstranta, který měl v kapse drogy. Demonstraci lidi ukončili přibližně v 7 hodin večer.

Tuto demonstraci na sociálních sítích nazývají Manifestaci za svobodu a pravdu. Organizátoři podporuji totalitu a říkají lidem, aby žili bez vlády a bez opatření.

Zdroj: cncenter.cz

PSALI JSME: POLICIE MUSELA POUŽIT BERANIDLO: NELEGÁLNÍ PARTY V CENTRU PRAHY

PŘIPOMINAME: SPOLEK MILION CHVÍLEK CHCE ZAHÁJIT NOVOU DEMONSTRACI: KVŮLI PANDEMICKÉ KRIZI SE PROJEVILA POLITICKÁ KRIZE, ŘÍKAJÍ ORGANIZÁTOŘI

Share