Dívka udělala svému příteli novoroční dárek, po kterém ji chtěl opustit: uvnitř krabice byla věc připomínající mu jeho minulost

Nový rok se blíží, takže je čas koupit dárky pro vaše blízké. Při výběru dárků buďte opatrní, protože se může stát, že to navždy změní váš vztah s danou osobou.

dárek/Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Mladí lidé Lena a Daniel jsou spolu několik měsíců. Brzy měli oslavit první společný nový rok. Daniel se rozhodl představit Lenu svým starým přátelům, kteří pozvali jejich pár na novoroční večírek na chatě.

polibek/Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Lena chtěla zapůsobit na přátele svého přítele, a tak si na oslavu vybrala nejen krásné šaty, ale také připravila pro Daniela ručně vyrobený dárek. Pletla teplý svetr se vzorem jelenů. Dívka byla na svůj dárek velmi hrdá a zabalila jej do krásné krabičky s mašlí.

dívka/Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Asi dvacet přátel se sešlo na novoroční párty. Téměř všichni znali Daniela z dětství a někteří s ním chodili do stejné školy. Oslava Nového roku proběhla ve veselé a přátelské atmosféře. A tak nastalo dvanáct hodin v noci a přišel dlouho očekávaný Nový rok.

Přátelé se bavili, navzájem si gratulovali a rozdávali dárky. Lena se také rozhodla dat dárek svému milovanému, který připravila. Nečekala však, že pletený svetr bude důvodem jejich rozchodu.

dárek/Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Když Daniel vytáhl svetr, všichni kolem něj se začali tomu chlápkovi smát. Daniel se okamžitě rozzlobil a začal křičet na Lenu, že to udělala úmyslně, že ji její přátelé přesvědčili a že nepotřebuje dívku, která ráda vtipkuje nad svým přítelem.

Lena vůbec nechápala, co se stalo. Začervenala se, se slzami v očích. Daniel okamžitě nepochopil, že jeho přítelkyně s ním vůbec nechtěla žertovat, ale tento svetr si upletla sama.

dárek/Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Později se ukázalo, že během školních let Daniel nějak přišel do školy v svetru s jelenem. Zlí spolužáci nad ním začali žertovat a dali mu přezdívku „Daniel-jelen“. Daniel se toho dlouho styděl. A jeho přátelé si někdy tuto přezdívku připomněli, což ho velmi uráželo.

děti/Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

A když mu Lena dala svetr s jelenem, myslel si, že se nad ním rozhodla udělat srandu společně s jeho přáteli. Poté, co všichni vysvětlili Leně, co se děje, a Daniel si uvědomil, že jeho stará přezdívka s tím nemá nic společného, přátelé se začali společně smát a pokračovali v oslavě svátku. Lena na Daniela nebyla uražená a on se ji omluvil za ta hloupá slova.

PSALI JSME: „STYDÍM SE JÍT SE TEBOU POBLÍŽ“: CHLAP SE ROZEŠEL S DÍVKOU KVŮLI JEJÍ VÁZE. KDYŽ JI VIDĚL PO 6 MĚSÍCÍCH, S PLÁČEM POŽÁDAL O OBNOVENÍ VZTAHU

PŘIPOMÍNÁME: MANŽEL SE ROZVEDL SE SVOU ŽENOU: PO ROKU DOSTAL DOPIS OD ANONYMNÍHO AUTORA, KTERÝ MU POTVRDIL, ŽE ROZVOD NEBYL NADARMO

Share