Dívka se přestěhovala ke svému příteli a vyhodila svého psa do popelnice

Bohužel jen málokdo je připraven převzít si plnou odpovědnost za své mazlíčky. A někdy krutost lidí vůči zvířatům se nedá popsat slovy! Proč vůbec mít domácího mazlíčka, když je péče o něj těžká práce?!

Zdroj:zamechatelno.fun

Dívka z Pensylvánie měla psa. O psa se vůbec nestarala. Zvíře bylo hubené, neudržované. Majitelka krmila Faunu (tak se jmenoval pes) jak se jí chtělo.

A brzy se dívka rozhodla přestěhovat se ke svému příteli. Její přítel nebydlel blízko, ale v jiném státě. Mladá slečna vyprázdnila byt ze zbytečných odpadků a hodila psa do popelnice také. I když to zní strašidelně, je tomu tak.

Podle dívky byl pes také odpadem. Pes se nemohl dostat ven z nádrže. Fauna zůstala bez jídla a vody a jen ležela a umírala.

Zdroj:zamechatelno.fun

Naštěstí psa našel popelář. Jmenoval se Nathan. Muž byl šokován tím, co viděl. Viděl ve svém životě nejrůznější věci, ale nikdy neviděl polomrtvé psy v popelnici. Nathan osvobodil psa a nakrmil ho. Naštěstí muž měl s sebou oběd.

Nešťastný, ale zachráněný pes brzy už byl na vyšetření u veterináře. Lékař jménem Megan, nemohl uvěřit svým očím.

Před ní ležel milý a smutný pes. I přes nedávné jídlo měl hlad.

Megan se každý den starala o Fauna. Fauna, obklopená vřelostí a péčí, se pomalu zotavila.

Nyní žije s Megan a je naprosto v bezpečí. Nyní pes ani neví, co to je hlad a lhostejnost. Dostala úžasnou majitelku.

Pokud jde o bývalého majitele psa, žena se musela zodpovídat za svou krutost vůči domácímu mazlíčku. Pes měl na sobě čip. Policie rychle identifikovala majitelku. Soudní proces trvá.

PSALI JSME: TOULAVÝ PES VTRHL DO KOSTELA A SI POHODLNĚ ULEHL NA ZÁVOJ SVATEBNÍCH ŠATŮ: REAKCE PÁRU BYLA DOKONALÁ

PŘIPOMÍNÁME: LIDÉ ZACHRÁNILI PSA, KTERÝ STÁL NA ZADNÍCH TLAPKACH VE VODĚ: SÍLY HO ZAČALY OPOUŠTĚT, ALE PES SE SNAŽIL PLAVAT

Share