Do auta k manželům naskočilo kotě: Když se dívka otočila dozadu, zakřičela a vyskočila z auta

Mladá dívka ani nepředpokládala, s jakým zvířetem bude muset čelit.

Eva (jméno je změněno) na jednom z fór sdílela s uživateli velmi zajímavý příběh. Jednou s manželem vyrazila do supermarketu pro potraviny. Když jeli ještě po dvorech, uviděli známého a zastavili se na chvíli aby se pozdravili.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Jak náhle do otevřeného okna auta něco naskočilo – při pohledu do zpětného zrcátka Eva uviděla, jak se na ni dívají dvě oranžové oči. Ona zakřikla a bleskurychle vyběhla z auta.

Manžel ani nestihl pochopit, co se stalo, a když se otočil, zasmál se. Požádal manželku, aby si sedla zpátky, a řekl: „Čeho ses tak lekla? Vždyť je to jen kotě!“

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Manžel nad a Evou jen vtipkoval, ale sama dívka se ještě dlouho nemohla vzpamatovat. Manželé nejeli do obchodu, ale domů. Vyhnat kotě z auta oni prostě nemohli.

Manžel trval na tom, aby si kotě vzali domů. Eva s ním souhlasila, a kocoura dostal jméno Peršan. Kocour poměrně rychle se usadil na novém místě a na všechno si zvykl. Jenomže Eva se na něj stále nemůže dívat klidně, připomíná jí vlkodlaka.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Když dívka spolu s kocourem navštívila veterináře, dozvěděla se hodně zajímavého o plemeni svého mazlíčka. Kočky plemene „lykoi“ potřebují zvláštní péči a výživu. Manžel Evy je velmi spokojen, ale dívka sama doufá, že brzy zvykne na Peršana a bude ho milovat celým srdcem.

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: MANUL DAŠEŇKA: PŘÍBĚH DIVOKÉHO KOTĚ, KTERÉ VYROSTLO MEZI LIDMI

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA V BLÍZKOSTI SILNICE V POUŠTI VZALA KOTĚ S VELKÝMA OČIMA V OBAVĚ, ŽE NEPŘEŽIJE, A POZDĚJI SE UKÁZALO, ŽE JE TO DIVOKÉ ZVÍŘE

Share