Žena v blízkosti silnice v poušti vzala kotě s velkýma očima v obavě, že nepřežije, a později se ukázalo, že je to divoké zvíře

Z malého výletu se stalo celé dobrodružství s pokračováním.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Na jednom z fór na sociální síti uživatelka vyprávěla příběh o tom, jak jela na výlet autem. Několik dní na silnici a monotónní pouštní krajina ženu unavila a ona se rozhodla vrátit domů.

Na jedné ze svých mezilehlých zastávek si všimla malé boule vedle skály u silnice. Když se podívala blíž, uvědomila si, že je to kotě. Bylo velmi malé a hezké. Žena si všimla, že kotě bylo trochu pomalé, pohybovalo se velmi opatrně, ale nedávala tomu velký význam.

Přivezla dítě domů, a přece jen se rozhodla vyhledat informace o tom, jakého je kotě plemene. Jeho srst a barva se trochu lišily od toho, co viděla u obyčejných koček. A když žena vyfotila koťátko a nahrála jej na web, ztratila dar řeči. V jejím domě byl zástupce divočiny – Manul.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Nová majitelka divoké kočky byla šokována a neměla tušení, co dělat dál a jak se o zvíře starat.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Byla jen jedna cesta z této situaci: jít do městské zoo a dát dítě tam, což udělala.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Zoo byla s novým mazlíčkem velmi spokojená a slíbila, že mu vytvoří všechny podmínky pro zdravý růst a dlouhý život. Nyní žena často navštěvuje dospělou Manulu a ráda sleduje, jak se mění, a vzpomíná na její dobrodružství.

PSALI JSME: VETERINÁŘI PŘINESLI ZVLÁŠTNÍ ZVÍŘE VELMI PODOBNÉ KRESLENÉ POSTAVIČCE: KDO TO JE

PŘIPOMÍNÁME: KDYŽ SE MANŽELSKÝ PÁR PŘESTĚHOVAL DO NOVÉHO DOMOVA, JEJICH ŠTĚSTÍ BYLO ZASTÍNĚNO PODIVNÝM CHOVÁNÍM KOČKY PROKÁZALA MAJITELŮM, ŽE V DOMĚ JE VÍCE NEŽ JEDNO ZVÍŘE

Share