„Stáří není pro zbabělce“: Slavná zpěvačka Marta Kubišová popsala jak teď žije

Marta Kubišová před dvěma lety z pódia odešla. A na rozdíl od svých kolegů splnila slib a na scénu se nevrátila. Ale koronavirus způsobuje, že se drží přísnějších omezení, než si myslela.

Zdroj: super.cz

Pro super.cz Marta prozradila, že nyní se kvůli svému věku snaží být co nejvíce doma. Ven chodí, jen v případě potřeby. Kubišová má jorkšírského teriéra, kterého musí venčit. Také si občas zajde k lékaři a krmí kočky nedaleko svého domu.

„Stáří není pro zbabělce.“

Zdroj: tn.nova.cz

Zpěvačka prozradila, že s přibývajícím věkem se kvůli nemocem objevila potřeba navštěvovat častěji lékaře. Je pravidelně u stomatologa a terapeuta.

S úsměvem dodala, že jakmile ona si myslí, že je vše v pořádku, objeví se nový důvod k návštěvě lékaře. I když se Marta vídá se sousedy, dělají to v doporučené bezpečné vzdálenosti. A pokud si něco navzájem předávají, používají roušky a rukavice.

Zdroj: irozhlas.cz

Pořád se vídá jen s dcerou Kateřinou. Kubišová prozradila, jak nedávno málem nezapomněla dceři poblahopřát k jejímu svátku. O tom, že její dcera má svátek ji připomněla její sousedka. Zpěvačka vtipkuje, že stáří není pro slabochy.

prozeny.blesk.cz

PSALI JSME: „JE MI TO LÍTO. VÁNOČNÍ LUCERNA LETOS NEBUDE, ALE JÁ SI JÍ VZÍT NENECHÁM“: HANKA ZAGOROVÁ PROŽÍVÁ DALŠÍ SMUTNÉ OBDOBÍ A PROZRADILA, ŽE BYL ZRUŠENY KAŽDOROČNÍ VÁNOČNÍ KONCERT

PŘIPOMÍNÁME: DÁDA PATRASOVÁ SE UKÁZALA PO NĚKOLIKA MĚSÍCÍCH: VYPADÁ VELMI DOBŘE A DENNĚ MÁ DOMA MANŽELA FELIXE SLOVÁČKA, KTERÉMU VAŘÍ

Share