Lidé slyšeli podivné zvuky, které se nesly z podzemí a spustili poplach. Vůbec tam nebyli krtci ani myši

Tito tvorové se ocitli na hranici mezi životem a smrtí.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Lidé jen šli po stepi poblíž lesa, když z pod zemí náhle uslyšeli žalostné, sotva slyšitelné sténání. Samozřejmě zpočátku nechápali, co se děje a odkud zvuk přichází, ale později poslouchali – sténání bylo slyšet zdola. Kolemjdoucí okamžitě spustili poplach a zavolali záchranáře. V té době ještě nikdo nechápal, co přesně je v podzemí. Možná to bylo zvíře, nebo možná dokonce člověk. V každém případě potřeboval pomoc.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Záchranáři dorazili na místo poměrně rychle. Zahájili záchrannou misi a díky geofonu, zařízení schopnému detekovat zvuky v podzemí nebo jakémkoli pohybu, přesně určili místo, kde se měly objevit příznaky života.

Záchranáři byli přesvědčeni, že psa zachránili. Hasiči začali kopat, a nakonec našli vyděšené zvíře, které bylo úplně pokryté bahnem. Pouze jediné lítostivé oko se na ně dívalo a žádalo o pomoc.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Pokoušeli se čtyřnohého uklidnit, když ho dostávali ze země, kam se s největší pravděpodobností dostal přes splašky. Lidé však byli ohromeni, když vytáhli psa a uviděli další stejné oko. Ne, nezdálo se jim to, byl to další pejsek.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Všechno skončilo dobře, ale nebýt zásahu záchranářů, zvířata by určitě zemřela.

PSALI JSME: MUŽ V NOCI VYZVEDL MALÉ ŠTĚNĚ NA ULICI A RÁNO SE UKÁZALO, ŽE TO VŮBEC NENÍ PES

PŘIPOMÍNÁME: „ŠTĚNĚ VÁŽÍ 45 KG“: VETERINÁŘI SI MYSLELI, ŽE DO ÚTULKU BYL PŘIVEZEN DOSPĚLÝ PES, ALE KAVKAZSKÝ OVČÁK NEBYL TAK JEDNODUCHÝ

Share