Dominika Gottová a Timo Tolkki jsou opět spolu: státní byt by byl velkou pomocí pro manžele

Jsou zase spolu, asi je to osud. Před několika dny odletěla Dominika Gottová do Finska, kde se rozhodla zůstat se svým manželem Timem Tolkkim. Nyní manželé údajně žádají od státu státní byt. Informoval o tom portál AHA!

Nový byt by znamenal novou etapu jejich rodinného života. Dominika Gottová je už asi týden ve Finsku, kam letěla, aby zastavila rozvodové řízení.

Zdroj: tv.blesk.cz

Touhu rozvést se měla na jaře a letos v létě, tehdy podala žádost o rozvod přes finskou ambasádu v Česku. Nejstarší dcera Karla Gotta si to ale rozmyslela a řekla, že chce být se svým manželem, protože ho miluje.

Zdroj: tv.blesk.cz

Nyní dokonce požádali o státní bydlení. Dominika to odmítla komentovat, ale řekla, že kdyby se jim to povedlo, rádi by zůstali ve Finsku.

Zdroj: archiv Blesku a D. Gottové

Dominika Gottová si ale uvědomuje, že má v Česku ještě nedokončené záležitosti, a tak brzy plánuje přijet. Musí vyřešit v Praze své zaměstnání a ubytování.

Zdroj: tv.blesk.cz

Portál AHA! informoval, že podle jejich informací Timo Tolkki spolu se svou ženou nyní žijí ve Finsku v hostelu.

Zdroj: YouTube

Kromě toho mají manželé ve Finsku další problémy. Například hudebník Timo Tolkki má velké dluhy, údajně kolem dvou milionů a Dominika má dluhy za neplacený telefon, kolem několika tisíc.

Zdroj: Archiv Blesku

Ti, kteří v poslední době komunikovali se starší dcerou Karla Gotta, byli jejím rozhodnutím trochu překvapeni. Někteří ale předpokládali, že to tak bude.

Zdroj: YouTube

„Od loňského návratu do Česka s ním byla v kontaktu a pořád si volali. A než se od nás odstěhovala, tak mluvila o tom, že ho stále miluje,“ řekla zpěvačka Šárka Rezková pro AHA!

Šárka Rezková byla kamarádkou Dominiky Gottové a po příletu z Finska Dominiky jí poskytla pokoj ve svém domě na několik měsíců.

PSALI JSME: V ČESKÉ REPUBLICE V ÚTERÝ PŘIBYLO 8 925 NAKAŽENÝCH KORONAVIREM

PŘIPOMÍNÁME: DŮCHODCI ZATÍM NEVĚDÍ, ZDA DOSTANOU PŘED VÁNOCEMI 5 TISÍC KORUN: SENÁTOŘI O TOM BUDOU JEDNAT TENTO TÝDEN

Share