Rozhodli se opravit svůj dům a nečekaně narazili na velmi zajímavý nález

Jak víte, je prostě nemožné dokončit opravu. Vždy existují určité malé věcí a problémy, které vyžadují spoustu peněz a času na jejích odstranění.

Zdroj:iqformat.live

Taková práce vyžaduje hodně energie a pozornosti. Během opravy ale je často možné najít extrémně neobvyklé předměty.

V jednom z jihozápadních států USA se stal zajímavý příběh.

Šťastný zamilovaný pár se přestěhoval do domu, který plánovali spolu později mírně zrekonstruovat.

Ed a Angie pomalu vylepšovali interiér, a tak se rozhodli opravit kuchyní až po dvou rokách po příjezdu páru.

Poté, co mladí lidé začali demontovat podlahu, objevili skrýš. Zjistit, kdo vlastnil trezor, není snadný úkol. Dům za svou dobu vlastnilo až šest majitelů.

Trezor byl chráněn heslem, které pár nemohl znát. Ale po krátkém zamyšlení si Angie vzpomněla, že když dorazila k novému obydlí, narazila na plachtu se záhadnými čísly.

Když znovu našli ten kousek papíru, manželský pár zjistil, že toto je skutečně kód pro trezor!

Zdroj:iqformat.live

Otevřením trezoru našel pár následující zajímavý nález:

Kniha v pevné vazbě, loterijní lístek, láhev alkoholu a velké množství velkých bankovek vysoké nominální hodnoty. To je ale překvapení!

Ve snaze zjistit historii svého nálezu se pár obrátil na specialisty. Ukázalo se, že alkohol v trezoru měl hodnotu přes padesát tisíc dolarů! Uvedli, že bourbon byl vyroben v roce 1960.

Zdroj:iqformat.live

Dobrodružství páru tím nekončilo.

Kniha, kterou našli v trezoru se jmenovala Průvodce pro zmatené a bylo vytištěno před více než 30 lety. Mezi stránkami knihy byla fotografie G. Pecka.

Zdroj:iqformat.live

Když se Angie a Ed rozhodli, že je třeba knihu také pečlivě prostudovat, našli další zašifrované čísla na stranách 1, 7, 11, 14. Na zadní straně obrázku je nápis: „Alane, mám pro tebe knihu. Zdůraznil jsem několik klíčových bodů. Váš přítel, Vincent.“

Zdroj:iqformat.live

Jedna ze stránek zobrazuje geografickou mapu státu. Předchozí majitel mimo jiné zdůraznil řádky: „Skvělým způsobem, jak lépe vidět svět, je použít mapu, to znamená pohybovat se podle plánu, který vede ke konkrétnímu cíli.“

Zdroj:iqformat.live

Další tip na straně 11 zněl: „Tady byl velký úlovek“ a další snímek s textem – „kde se strom změní na tři.“

Ukázalo se, že poslední stopa není o nic méně záhadná než ta předchozí. Byl to odvážný text: „Jen málo čtenářů je schopno upřímně věřit, že opravdové potěšení lze zažít způsobem, který je v naši době tak neznámý.“

Zdroj:iqformat.live

Loterie zářila třemi zakroužkovanými čísly. Možná je to klíčem k další šifře…

Nyní pár z Arizony sní o nalezení toho samého Alana, kterému je adresován jejich nečekaný nález. Mají v úmyslu vrátit všechny poklady majiteli. Nechali by si jen láhev elitního nápoje.

Kdo ví, jaká další tajemství se skrývají v rozích starých domů? Možná i je ve vašem domě najděte něco takového.

PSALI JSME: BĚHEM PROCHÁZKY SE SVÝM PSEM MANŽELSKÝ PÁR NAŠEL REZAVOU PLECHOVKU: KDYŽ UVIDĚLI, CO JE ULOŽENO V BANCE, NEMOHLI UVĚŘIT VLASTNÍM OČÍM

PŘIPOMÍNÁME: RYBÁŘI CHYTILI 100 LET STARÉHO SUMCE: CO NAŠLI V BŘIŠE RYBY PŘEKVAPILO VŠECHNY, KDO SE O PŘÍPADU DOZVĚDĚL

Share