Když se podíváte na fotografii, můžete si myslet, že to jsou bratr a jeho sestra: pravdou je, že na fotografii 61leta matka, která vypadá jako vrstevnice svého syna

Věk pro Chorvatku je pouze číslo v pasu.

Zdroj: ukr.media

Marko Grubnik je známý v Chorvatsku i v mnoha dalších zemích. Na své stránce Instagramu, kterou sleduje více než 67 tisíc lidí, oblíbený chorvatský stylista pravidelně zveřejňuje fotografie se stylovými módními obrazy, různými krajinami a architektonickými objekty. Hlavní hrdinkou fotek se ale zaslouženě stala Markova matka – Branko. Je jí 61 let a je těžké tomu uvěřit.

Když se podíváte na fotografii, můžete si myslet, že to nejsou syn a matka, ale bratr a jeho sestra. Branka je neuvěřitelně krásná a atraktivní a mnoho lidí na internetu jí říká chorvatská Barbie. Ale žena má také spoustu nenávistníků a závistivých lidí, kteří neustále obviňují ženu v nadměrné lásce k plastickému a nepřirozenému vzhledu. Branko však těmto lidem nevěnuje pozornost a nadále si užívá života.

Zdroj: instagram.com

Může se zdát, že žena je úspěšná modelka nebo herečka, ale ve skutečnosti pracuje jako ekonomka 42 let po sobě a říká, že bude pracovat, dokud „nespadne z nohou“, tedy pokud jí to zdraví dovoluje. Brankův manžel je obyčejný důchodce, který byl celý život zaměstnancem cihelny. Její syn Marko (v současné době 37 let) je stylista.

Branku se často ptají, jaké je tajemství jejího věčného mládí a neuvěřitelné krásy. Odpovídá, že se vždy velmi pečlivě stará o sebe, takže muž a syn nikdy neviděli ženu bez manikúry a pedikúry. Když odchází z domu, nalíčí se a má boty jenom na vysokém podpatku. Světlé dámské šaty a boty na vysokém podpatku způsobují, že se Branka cítí jako mladá žena. A věk je podle jejího názoru jen číslo v pasu.

Zdroj: instagram.com

Také 61letá Barbie říká, že zachovávat krásu jí pomáhá zahrádka, kde rodina pěstuje zeleninu a ovoce, jako jsou třešně, kiwi atd. A na pozemku mají rybník. Vzhled a zdraví Branky proto s největší pravděpodobností příznivě ovlivňuje mírná denní fyzická aktivita a zdravá vyvážená strava. Žena je šťastná, krásná a cítí se jako aktivní žena.

PSALI JSME: MATKA A JEJÍ O TŘICET LET MLADŠÍ DCERA JSOU K NEROZEZNÁNÍ: NĚKOLIKRÁT SI JE SPLETLI I MUŽI SE KTERÝMI CHODILI
PŘIPOMÍNÁME: „MUŽE PŘITAHUJEME A ŽENY NA NÁS ZÍRAJÍ“: DCERA A MATKA ZA PLASTIKY UTRATILY UŽ 2 MILIONY

Share