Dominika Gottová odletěla do Finska, aby zastavila rozvod s Timem Tolkkim: „Stále ho miluji,“ přiznala

Události se začaly vyvíjet. Dcera českého Slavíka Karla Gotta Dominika Gottová minulý týden odletěla do Finska. Důvodem je její rozvod s finským známým kytaristou Timem Tolkkim. Informoval o tom portál Aha! Rozhodla se zatím vše zastavit.

„Rozhodla jsem se rozvodové řízení zastavit! Ráda bych s manželem obnovila vztah. Na rovinu říkám, že ho stále miluji,“ řekla Dominika Gottová pro Aha!

Zdroj: tv.blesk.cz

Nejstarší dcera Karla Gotta je nyní v hlavním městě Finska v Helsinkách, ale brzy se vrátí zpět do Česka.

Svého manžela Tima dlouho neviděla, naposledy to bylo v červenci. Za účelem zastavení rozvodu musela být osobně přítomna ve Finsku.

Zdroj: tv.blesk.cz

Dominika Gottová prozradila, že už byli v různých státních úřadech a doufá, že vše dopadne dobře. Bude ale muset kvůli práci přiletět zpět do Prahy.

Zdroj: tv.blesk.cz

Uvažuje také o možném přestěhovánído Finska, ale zatím o tom nechce mluvit, řekla, že to bude vidět za několik týdnů nebo měsíců.

Zdroj: archiv T. Tolkkiho, D. Gottové

Dominika Gottová často mění své názory a rozhodnutí, už dvakrát se odhodlala opustit svého manžela, ale nyní se rozhodla, že se k němu znovu vrátí.

Zdroj: archiv K. a D. Gottových

Její otec Karel Gott, když ještě žil, řekl, že jeho dcery není nikdy nic nastálo. Asi se nemýlil.

Zdroj: tv.blesk.cz

Včera byl ve Finsku Den otců, takže Dominika Gottová tam zapálila svíčku za svého milovaného tatínka. Podle jejích slov jí velmi chybí.

PSALI JSME: UVÁDÍ SE DATUM, KDY SE PRVNÍ ROČNÍKY ZÁKLADNÍCH ŠKOL MOHOU VRÁTIT DO ŠKOL: JE TO PRIORITA PRO ASOCIACI A MINISTERSTVO

PŘIPOMÍNÁME: NIKDY NEMĚLA ZAKRYTÝ OBLIČEJ: BRITSKÁ KRÁLOVNA SE POPRVÉ OBJEVILA NA VEŘEJNOSTI V ROUŠCE

Share