Náhradní matka porodila dvojčata: Ale biologičtí rodiče vzali jen jedno dítě

V Americe došlo k bezprecedentní události: žena, která se stala náhradní matkou, porodila dvojčata, ale ukázalo se, že je biologickou matkou jednoho z nich.

Pár z Číny, který podepsal smlouvu s mladou ženou, byl překvapen, když uviděl, že jedno z dětí nevypadá jako oni.

Zdroj: rep.ru

31letá Jessica Allenová pracovala jako zdravotní sestra, než se rozhodla stát se náhradní matkou. Její manžel Wardell Jasper plně podporoval manželku.

V Číně je náhradní mateřství zakázáno, takže obyvatelé musí hledat vhodnou kandidátku v jiných zemích. Jessica podepsala smlouvu s párem.

Zdroj: rep.ru

6 týdnů po úspěšném oplodnění se ukázalo, že čeká dvojčata. Dvojčata se narodila 12. prosince 2016 v důsledku císařského řezu. Jessica se na ně ani nesměla dívat – děti byly ihned po narození předány svým biologickým rodičům.

Zdroj: rep.ru

O den později začali biologičtí rodiče pochybovat, zda jsou rodiči obou dětí. Když biologická matka navštívila náhradní matku a ukázala fotografie Mikea a Maxe, upozornila na skutečnost, že Mike má asijské rysy a Max vypadá jako dítě smíšené rasy.

Zdroj: rep.ru

Po chvíli Liu se zeptala, proč se děti od sebe tak liší. Poté se obě rodiny rozhodly provést test DNA, který potvrdil, že Max je synem Jessicy a Wardella.

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

Pravděpodobnost toho byla extrémně malá. Někdy se mohou narodit i dvojčata stejných rodičů s různou barvou pleti, ale lékaři vysvětlili, že je to výsledek superfetace.

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

Mladá matka nechápe, jak se to mohlo stát. Jessica a Jasper okamžitě oznámili, že jsou připraveni bojovat za právo na výchovu svého syna.

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

Téměř 2 měsíce po narození svého syna, Jessica ho konečně poprvé vzala do náruče. Rodiče se rozhodli dát mu jiné jméno.

Mladá matka nelituje svého rozhodnutí stát se náhradní matkou, protože se díky němu narodilo krásné dítě.

Ilustrační foto
Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: „JSEM ODDANÁ MATKA“: 40LETÁ ŽENA JE PŘIPRAVENA PORODIT VLASTNÍ VNUČKU

PŘIPOMÍNÁME: TATO ŽENA PORODILA V 51 LETECH: ALE NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NENÍ TO, ŽE PORODILA V 51, ALE TO, ŽE PORODILA VLASTNÍ VNUČKU

Share