Expřítel Zuzany Čaputové má novou lásku. Místo prezidentky randí s umělkyní

Uběhl právě první rok od nástupu slovenské prezidentky Zuzany Čaputové (46) do funkce a ta teď tvoří pár se svým bývalým poradcem Jurajem Rizmanem. Během kandidatury na prezidentku se často po boku Čaputové vyskytoval její partner Peter Konečný (53), to se ale změnilo ještě loni. Její expartner Peter Konečný, se kterým se na veřejnosti ukazovala během předvolební kampaně, už také není sám, právě tvoří pár se slovenskou umělkyní Dorotou Novotovou.

Zdroj: Profimedia.cz

Během voleb do europarlamentu v květnu 2019 ji fotografové zachytili bez něj.

Zdroj: intellinews.com

„Možná jste si všimli, pokud ne, raději vám to řekneme upřímně. Poslední dobou nás není s partnerem Peterem moc vidět. Raději budeme upřímní a řekneme vám, že opravdu procházíme těžkým obdobím vyrovnávání se se situací, ve které jsme se ocitli,“ komentovala prezidentka na sociální síti.

Zdroj: Profimedia.cz

Čaputová se s Peterem Konečným dala dohromady po tom, co si prošla rozvodem. Ten ji pak podporoval během celé její kampaně.

V dnešní době ale oba už mají nové lásky.

Pokud jde o slovenskou prezidentku, ta se nedávno dala dohromady se svým bývalým poradcem pro otázky životního prostředí a občanskou společnost Jurajem Rizmanem.

Zdroj: Instagram

Má novou přítelkyni i Konečný. Teď randí s třikrát rozvedenou slovenskou zpěvačkou a herečkou Dorotou Novotovou (37).

Share