Mareš Kramár dostane v televizi stopku: Moderátor Inkognito laškoval s maskérkou

61léty moderátor a herec Maroš Kramár má nový skandál. Po skončení pořadu Inkognito moderátor několikrát šimral mladou 34letou maskérku Martinu Glaserovou po zadečku.

Zdroj: blesk.cz

Ve dnešní době diváci velmi kritizuji známou slovenskou televizní stanici JOJ. Stalo se to kvůli tomu, že odvysílala závěrečné titulky pořadu Inkognito. Moderátor laškoval s maskérkou.

Diváci se rozdělili na dvě skupiny. První říkají, že je to v pohodě, a nic se nestalo. Druhých to velmi naštvalo.

Zdroj: blesk.cz

Herec je známý svou velkou slabosti pro krásné ženy. “Tím jsem nikoho neurazil. Nikoho jsem tím neponížil. Akorát nějaké frustrované ženy, co mají pocit, že musí bojovat za rovnoprávnost,” řekl moderátor.

Zdroj: blesk.cz

“Už dlouhá léta bojuji proti obtěžování. Biji se za to, aby měli ženy stejná práva, příležitosti a platy. Pro mě je člověk jako člověk, vůbec to nerozlišuji, jestli je to žena, nebo muž,” dodal herec.

“Tyhle zhrzené ženy, které jsou velmi nešťastné, že se jich nikdo nedotýká, mě nezajímají,” uvedl Kramár pro deník SME.

Zdroj: blesk.cz

“Na každém natáčení pořadu Inkognito vždy panovala jenom dobra nálada. Všichni tady mají kamarádské vztahy. V našim pořadu se ženám opravdu neubližuje. Naši televize za závěrečné titulky se omlouvá,” řekla manažerka TV JOJ Katarína Gajdošíková.

Zdroj: blesk.cz

“TV JOJ se celou situaci momentálně zabývá. Hlavní aktéři dostali upozornění, ale tím všechno neskončí,” dodala manažerka.

Také do té situaci zapojil ředitel televize JOJ, který řekl: “Kramár se v Inkognitu hned tak brzy neobjeví. TV JOJ nebude v blízké době vysílat díly, v nichž je on”.

Zdroj: blesk.cz

Mladá maskérka na chování moderátora nevidí vůbec nic špatného: “Každé natáčení pořadu má kamarádskou atmosféru. Známe se léta a možná i proto si hadači občas dovolí udělat něco, co je v naši skupině považováno za kamarádský žert. Je to úplně v pořádku”.

Zdroj: blesk.cz

Deník Plus Jeden Deň uvedl, že maskérka Glaserová má docela hrdinou minulost. Nafotila sexy snímky pro panský magazín. Byla tam polonahá, v latexu a s bičíkem.

Zdroj: blesk.cz

Share