Žena se se svým manželem seznámila po internetu: Ale pak se ukázalo, že je spojuje něco víc než sympatie

Obyvatelka Velké Británie se se svým manželem seznámila po internetu: a poté si uvědomila, že je spojuje něco víc než sympatie. Byli už ve vztahu, když byli teenageři, ale 30 let se neviděli.

A teď je pár jistý, že toto setkání bylo pro ně osudem.

Ve věku 47 let byla Sam Tomlin z Londýna unavená z toho, že je sama, a proto požádala svou přítelkyni, aby ji někomu představila. Ale přítelkyně doporučila, aby se zaregistrovala na internetovou seznamku.

Sam narazila na dotazník muže, který se jí zdál atraktivní. Líbil se jí a poté na telefon přišlo upozornění, že si muž vybral ji také.

Téhož dne žena mu napsala a dohodli se, že se setkají.

Pak si žena uvědomila, že její partner, osobní trenér Patrick Toplis, je její starý známý a manžel ji poznal.

Když byli dětmi, měli něco jako vztah: společné procházky, líbání. Ale ve věku 14 let se kluk a holka museli rozejít.

Zdroj: ukr.media

„Vzpomínám si na Patricka z asi osmi nebo devíti let. Byli jsme dobří přátelé a říkali, že jsme pár.“

Sam byla do Patricka zamilovaná, ale on najednou zmizel. V mládí nebyl internet ani telefon, nemohla zjistit, kde je kluk, ale žena na něj dlouho nemohla zapomenout.

„Potom jsem se dozvěděla, že se přestěhoval do jiného okresu. Po mnoho let, když jsem slyšela jméno Patrick, myslela jsem na něj a přemýšlela, jestli je v pořádku.“ .

V 19 letech se Tomlin řekla, že se vdala a stala se módní návrhářkou. Navzdory skutečnosti, že existuje mnoho různých způsobů, jak udržet manželství, rodinný život ženy nebyl šťastný. Sam se rozvedla se svým manželem před osmi lety, má dvě děti.

Patrick jí naopak řekl, že nikdy nebyl ženatý a neměl žádné děti.

Zdroj: ukr.media

„Byl jsem velmi nervózní. Mluvili jsme o tom, kdo co za ta léta udělal, vzpomněli jsme si na naše učitele ze staré školy,“ přiznává Patrick.

Sam a Patrick žijí spolu více než tři roky a už se nechtějí rozvádět. Muž je rád, že má takovou manželku, a užívá si každou chvíli strávenou s ní.

„Miluji ji, je odvážná a velmi krásná,“ řekl muž.

Share