Fena porodila štěňata, ale po několika hodinách se začala divně chovat: Zjistit, o co jde, se podařilo jen u veterináře

Fena porodila zdravá štěňata, ale brzy na ně začal vrčet. Krmit své dětí „novopečená matka“ také nespěchala. Teprve u veterináře se podařilo zjistit, co se stalo.

Fena labradora Betsy žije v rodině už více než rok. Žena si psa nekoupila vůbec pro chov, ale stalo se to – její mazlíček otěhotněl. A celá rodina začala čekat na doplnění. Ale v den “ X “ se věci pokazily…

Paní sdílela svůj příběh na jedné ze sociálních sítí. Žena prozradila, že od začátku se něco pokazilo. Psovi se najednou udělalo špatně. Mysleli si, že porodí sama, ale brzy se majitelka rozhodla vzít ji k veterináři. A udělala to správně, protože lékař okamžitě předepsal operaci.

Zdroj: moscow-oblast.sm-news.ru

Celkově Betsy bezpečně porodila zdravé štěňata. O několik hodin později byli posláni domů a majitelka psa se vydechla úlevou, ale marně. Doma, když fena se probrala z narkózy, začala být agresivní.

Nejprve se pokusila pokousat svou majitelku, když k ní přivedla štěňata, a pak málem snědla jedno z batolat. Žena se lekla a schovala před Betsy štěňata.

Paní se rozhodla vzít Betsy k veterináři a zjistit, o co jde. Předpokládala to nejhorší, ale ve skutečnosti fena měla poporodní deprese.

Veterinář vysvětlil její chování tím, že fena necítila, jak štěňata se narodila, protože byla v anestezii, takže si ještě neuvědomuje, že jsou to její děti. Labradorovi předepsali sedativa.

Zdroj: moscow-oblast.sm-news.ru

Betsy se naštěstí rychle vzpamatovala a začala své drobky krmit. Majitelka psa se nejprve trápila a dokonce několik nocí strávila vedle nich, ale pak se uklidnila, protože fena už neprojevoval agresi vůči svým štěňatům.

Zdroj: moscow-oblast.sm-news.ru

PSALI JSME: PES NEUSTÁLE KAŠLAL, ALE KDYŽ MAJITELÉ POCHOPILI DŮVOD, NEMOHLI SE SMÍCHU UBRÁNIT

Share