Fena žila šest let v uzavřené krabici: Ona zapomněla jak se chodí a už nečekala na nic dobrého

Když Shira Astrof viděla tuto fenu, okamžitě jí dala nové jméno. Ona musela přeškrtnout strašnou minulost, aby se osvětlila cestu do světlé budoucnosti.

Toto zvíře se nyní jmenuje Ruby. Fena je obklopena láskou a péčí, je o ní postaráno. V reakci na to dává moře lásky a náklonnosti!

Zachráněna fena / Zdroj: youtube.com

Ale Ruby byla nedávno nalezena ve strašném stavu. Desetiměsíční štěně bylo odvezeno do domu zdravé a energické. Ale po šesti letech se proměnil v nemocné a vyčerpané zvíře.

Do policie bylo nahlášeno krutý jednaní vůči psovi. Když policie dorazila na adresu, byli šokováni. Před nimi byl vychrtlý tvor vážící 18 kg! Zároveň mu atrofovaly zadní nohy.

Zachráněna fena / Zdroj: youtube.com

Jak se ukázalo, chudinku drželi ve stísněné dřevěné krabici. Znehybněný pes zapomněl, jak chodit. Kromě toho byla zjevně často tyrana a mučena, proto u ní byla deprese.

Zachráněna fena / Zdroj: pandda.online

Ale Shira se rozhodla, že postaví Ruby na nohy. A úžasná věc! Zvíře velmi rychle začalo důvěřovat lidem! Její psychika se zotavila, ale s fyzickou formou bylo všechno mnohem horší.

Zachráněna fena / Zdroj: pandda.online

Za sebou má spoustu procedur a léčby a váha chudáka je stále jen 19 kg. Teď Ruby děláji masáž, akupunkturu. Fena také prochází Aqua terapií.

Zachráněna fena / Zdroj: pandda.online

PSALI JSME: KDYŽ FENA LABRADORA PORODILA SEDM ŠTĚŇAT, ZAČALA SE CHOVAT PODIVNĚ: NAKRMILA JEN JEDNO DÍTĚ A NA OSTATNÍ ZAVRČELA

PŘIPOMÍNÁME: FENA NĚMECKÉHO OVČÁKA KRMILA ŠTĚŇATA, A PAK PŘIŠEL OTEC-PES: MUŽI BY MĚLI SE VZÍT Z NĚJ PŘÍKLAD

Share