Neuvěřitelný příběh smutného třínohého kocourka: Zvíře se vrátilo do domu starého majitele po osmi letech, ale muž už dávno odešel do nebe

Kocour na fotografii se jmenuje Bubby a má jen tři nohy. Bubby byl toulavý většinu svého života. Jeho příběh je plný utrpení, ale se šťastným koncem. Bubby měl štěstí, že potkal laskavé lidi a našel domov.

Bubby / Zdroj: tourister.ru

Příběh začal v roce 2012 v kanadském městě Grand Falls-Windsor. Jednoho dne Boyd Abbott (obyčejný obyvatel tohoto města, starší muž) uviděl kocoura na ulici vedle svého domu. Boyd se nad ním slitoval, nakrmil ho a dovolil mu žít v domě. Tak začalo přátelství mezi Boydem a Bubbym.

Bubby / Zdroj: tourister.ru

O několik let později Boyd zemřel a kocour zmizel. Sousedé tvrdili, že mazlíček zmizel ještě před smrtí majitele. Někdo dokonce nechával u dveří do domu misky s krmivem pro kočky, pro případ, jestli se mazlíček vrátí, ale dny ubíhaly a on se nevracel.

Bubby / Zdroj: tourister.ru

Uplynulo osm let. Zapomněli na Bubbyho. Ale jednoho rána se stalo něco neuvěřitelného. Soused zesnulého Boyda uviděl vedle domu kočku, která vypadala jako Bubby. Bylo vidět, že kočka je toulavá, hubená a možná potřebovala pomoc veterináře.

Bubby / Zdroj: tourister.ru

Bubby celý den seděl na verandě svého starého domu, ale nikdo mu neotevřel dveře. Po Boydově smrti byl jeho dům prodán jiné rodině. Noví majitelé domu nevěděli o tomto příběhu.

Bubby / Zdroj: tourister.ru

Bubby každý den chodil do svého domu. Sousedovi se nepodařilo chytit kočku. Muž měl obavy: zima se blíží. Proto šel k novým sousedům, vysvětlil jim situaci a ti rádi souhlasili, že pomohou.

Následujícího dne, když Bubby přišel do domu, ho pustili dovnitř a nakonec chytili. Byl převezen na veterinární kliniku a poté do útulku.

Bubby / Zdroj: tourister.ru

Zde našel Bubby svou novou majitelku. Zaměstnankyně útulku byla jeho příběhem tak ohromena a zamilovala se do láskyplného a milého kocourka natolik, že se ho rozhodla vzít domů.

Bubby / Zdroj: tourister.ru

Dívka řekla, že to zpočátku nebylo snadné: Bubby je již dospělý, celý život strávil na ulici, kromě toho si samotné domácí zvíře dlouho zvykalo na nové bydlení. Nyní se však jeho život zlepšil a on (po dlouhých osmi letech) má opět milující a starostlivé majitele.

Bubby / Zdroj: tourister.ru

PSALI JSME: „MAJITELKA NECHALA SVOU KOČKU V KOČIČÍM HOTELU, ALE ZVÍŘE UTEKLO“: A PO 8 LETECH ŽENU ČEKALO PŘEKVAPENÍ

PŘIPOMÍNÁME: SMUTNĚJŠÍ NEŽ PŘÍBĚH KOČKY BEZ DOMOVA, BYLA JEN JEJÍ TVÁŘ: LÁSKA DÍVKY, KTERÁ JÍ CHRÁNILA, UDĚLALA SKUTEČNÝ ZÁZRAK

Share