Film Hračka: Co se stalo s herci filmu

Od uvedení filmu na velké obrazovky uplynulo 44 let, a tak nás všechny zajímá co se stalo s herci tohoto legendárního filmu:

Zdroj: iqformat.me

Pierre Richard

Navzdory skutečnosti, že Pierre Richard začal hrát hlavní role v poměrně zralém věku, nezabránilo mu to, aby se stal nejoblíbenějším hercem ve Francii a na celém světě. Film „Hračka“ pouze posílil popularitu herce.

Nyní je Pierre Richardovi osmdesát šest let a svou hereckou kariéru zatím nekončí, a těší fanoušky novými rolemi v komediích a dramatech.

Zdroj: iqformat.me

Michelle Bouque

Herec hrál otce hlavní postavy, excentrického milionáře Pierra Rambal-Cocheta. V době natáčení měl Michel Bouquet padesát let a byl již uznávaným a oblíbeným hercem.

Nyní je Michel Bouquet devadesát pět let a navzdory tak solidnímu věku pokračuje v natáčení filmu.

Zdroj: iqformat.me

Fabrice Greco

Mladá Fabrice Greco získala roli milionářova syna zcela náhodou. Chlapec byl na scéně přítomen se svým otcem, který byl členem filmového štábu a režisér filmu si náhodou všiml chlapce.

Po natáčení ve filmu „Hračka“, Fabrice Greco nechtěl pokračovat v herectví, ale stal se softwarovým inženýrem. Nyní je Fabriusovi Grecovi padesát pět let, má manželku a děti.

Zdroj: iqformat.me

Jacques Francois

Herec ve filmu hrál šéfredaktora. Jacques François je považován za nejlepšího francouzského herce ve vedlejší roli.

Během své kariéry byl herec oceněn Řádem čestné legie a Řádem za přínos k umění a literatuře. Bohužel Jacques François zemřel v roce 2003 ve věku osmdesáti tří let.

Zdroj: iqformat.me

Charles Gerard

Herec arménského původu Charles Gerard hrál fotografa, přítele hlavní postavy filmu. Po natáčení filmu „Hračka“ hrál Charles Gerard v mnoha filmech, i když všechny role byly epizodické.

Charles Gerard zemřel v roce 2019 ve věku 96 let.

Zdroj: iqformat.me

Michelle Aumont

Role ředitele hračkářství přešla na Michela Aumonta. Herec se nemůže pochlubit vedoucími rolemi, ale může se pochlubit velkým počtem úspěšných epizodických rolí.

Michel Aumont zemřel v noci z 28. na 29. srpna v roce 2019 a bylo mu tehdy 83 let.

Zdroj: iqformat.me

Gerard Junot

Herec hrál portrétovou roli novináře, který byl propuštěn pro zpocené dlaně.

Po natáčení ve filmu byl herecký osud Gerarda Junho úspěšný, ale hrál několik hlavních rolí a stále se objevuje v moderních filmech.

Zdroj: iqformat.me

Suzy Dyson

Ale Suzy Dyson, která hrála manželku milionáře a nevlastní matku hlavního hrdiny, se po natáčení filmu „Hračka“ zúčastnila pouze tří filmů, po kterých se rozhodla, že nebude spojovat svůj osud s herectvím.

Zdroj: iqformat.me

PSALI JSME: OBLÍBENÉ KLASIKY A NOVINKY ROKU 2020: 11 FILMU PRO VÁNOČNÍ NÁLADU

PŘIPOMÍNÁME: VYSNĚNÁ BRIGÁDA: FILMOVÝM FANOUŠKŮM SE NABÍZÍ, ABY SI VYDĚLALI PĚKNÉ PENÍZE SLEDOVÁNÍM PRÁZDNINOVÝCH FILMŮ

Share