Vysněná brigáda: Filmovým fanouškům se nabízí, aby si vydělali pěkné peníze sledováním prázdninových filmů

Mezi filmy, které musíte vidět, patří Sám doma, Polární expres a další sváteční filmy. Ve Spojených státech se divákům nabízí vydělávání peněz sledováním prázdninových filmů. Správu jako první hlásilo zpravodajství CNN.

 

Zdroj: reviews.org

 

Soutěž vyhlásil web Review.org, který se specializuje na doporučení pro vybavení domácnosti, jakým jsou i streamovací služby.

 

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

 

Podle oznámení bude vítězi soutěže vyplaceno 2 500 USD (v přepočtu na koruny zhruba 56 000 korun) a bude mu předplaceno roční konto v sedmi různých streamovacích službách za sledování 25 filmů za 25 dní. Akce byla uspořádána v předvečer vánočních svátků.

 

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

 

Aby se kandidáti mohli účastnit losování, musí být starší 18 let, mít zařízení kompatibilní se sledováním streamovacích kanálů. Vítěz bude muset po každém sledování filmu vyplnit krátký průzkum.

 

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

 

Seznam filmů nabízených k prohlížení zahrnuje oblíbené vánoční filmy jako „Vánoční skřítek“, „Sám doma“, „Polární expres“ a „Život je krásný“.

 

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

 

Přihlásit se je možné do 4. prosince a vítěz bude vyhlášen 7. prosince.

 

PSALI JSME: NESTÁRNOUCÍ KRÁSA: ORNELLE MUTI JE 65 LET, ALE STÁLE VYPADÁ SKVĚLE

PŘIPOMÍNÁME: JAKÉ OBAVY OHLEDNĚ VÁNOC MÁ ČESKÝ VĚDEC Z OXFORDSKÉ UNIVERZITY, KTERÝ PODÍLEL NA TVORBĚ PROTIEPIDEMICKÉHO SYSTÉMU

 

Share