Heidi Janků užívá si single života: „Přiznám se, že žádný vztah nehledám“, řekla zpěvačka

V životě zpěvačky a moderátorky Heidi Janků se odehrálo mnoho zajímavých událostí. Některé události byly dobré, ale těch špatných bylo také dost. Zažila například krach podniku v Monaku a také po revoluci prudce klesla poptávka po hudbě hvězd osmdesátých let. Doba tehdy nebyla jednoduchá,a tak dokonce souhlasila s erotickým fotografováním. Ale je ráda, že se aspoň teď jí daří. Její život se samozřejmě změnil i po smrti jejího manžela Ivo Pavlíka a hudební kolegyně Věry Špinarové. Teď ale prý nového partnera nepotřebuje.

Zpěvačka Heidi Janků byla vždy optimistka. A i teď, když její život není příliš jednoduchý, se snaží pozitivně dívat na všechno, co se děje.

Zdroj: idnes.cz

Když byla v karanténě, byla doma se svým dvouletým kníračem Edou. Každé ráno začíná tak, že chodí na procházku se svým pejskem.

Zpěvačka a moderátorka si pejska dlouho přála, ale svůj sen si splnila až loni. Předtím si to nemohla dovolit, protože její manžel nechtěl mít psa.

Zdroj: Instagram

Heidi Janků říká, že se snažila být dobrou manželkou, a tak ustoupila svému manželovi Ivo Pavlíkovi. V posledních letech jeho života se hlavně starala o něj.

Téměř před třemi lety zemřel její manžel a její hudební partnerka Věra Špinarová. Měli ještě společné plány do budoucna, vše se však během jednoho roku zhroutilo.

Zdroj: Instagram

Rok 2017 byl pro ni velmi špatný. Uvědomovala si ale, že je potřeba se s tím smířit a žít dál.

Zpěvačka přiznala, že se asi půl roku pokoušela uvědomit si, že už nebude po boku nikdy nejbližšího člověka. Byl to nejen její manžel, ale také nejdůležitější partner v práci.

Zdroj: profimedia.cz

Po smrti Ivo a Věry zůstala sama, stejně jako syn Ivo Pavlíka a Věry Špinarové Adam. Heidi Janků a Adam Pavlík se dohodli na spolupráci.

„Nakonec jsme se domluvili, že spolu budeme spolupracovat, a tak Adam postavil kapelu HeidiBand“ řekla Heidi Janků. Před krizí koronaviru cestovali na turné po Česku.

Zdroj: Instagram

Snaží se být vždy optimistická a chovat se dobře s dětmi, například se svým synovcem. I když jí bylo 11 let, zemřela její matka.

Ale uvědomuje si, že je třeba nechat bolest za sebou a hledat něco pozitivního v tomto světě a v tomto životě.

Zdroj: Instagram

Celý život ji podle ní obklopovali pedagogové. Její rodiče byli pedagogové na umělecké škole a její manžel ji také učil až do konce svého života. Je jim za to všem vděčná.

Zpěvačka přiznala, že žádný další vztah neplánuje a nového partnera nehledá.

Autor: Miroslav Graclík

„Přiznám se, že žádný vztah nehledám“ řekla Heidi Janků. Za svůj život žila 35 let v manželství.

Autor: Olga Hrušková

„Nechci říct, že si užívám samoty, ale užívám si single života, který jsem vlastně nikdy nezažila“ dodala Heidi Janků.

Share