„Měla jsem pigmentové skvrny, ale citron mi pomohl zbavit se jich“

Mám pigmentové skvrny před více než 10 lety. Zkusila jsem je různými způsoby odstranit. A nikdy bych si nemyslela, že citron mi pomůže tento problém vyřešit. Několik měsíců jsem zkoušela různé recepty s citronem a jeden z nich mi pomohl zbavit se kosmetického problému!

Několik století dívky citronovou šťávu používají k bělení kůže. Plody citroníku mohou dokonce zesvětlit pihy na kůži a vyrovnat tón pleti. Přirozená složka jemně rozjasňuje, a nepoškodí pokožku. Vzhledem ke svému chemickému složení je účinní metoda. Je velmi důležité, že procento kyseliny v citronové šťávě je malé – od 4 do 10%.

Poté, co jsem si brala léky, zůstal můj obličej po dlouhou dobu zakrytý pigmentovými skvrnami. Citron mi nepomohl úplně je odstranit, protože skvrny jsem měla velmi dlouho. Ale tento recept mi ​​pomohl odlehčit je a všichni si všimli významného rozdílu.

Zdroj: blog.domadom.com.ua

Pokud se vaše skvrny objevily na vaší tváři v poslední době, bude tento recept účinný pro jejich odstranění. Nejjednodušší způsob, jak použít citronovou šťávu k odstranění skvrn, je udělat pleťovou vodu na základě citronové šťávy.

Naneste jednu lžičku šťávy na kosmetický vatový tampon a připevněte jej přímo na místo pigmentových skvrn po dobu 5-10 minut.

Je důležité sledovat své vlastní pocity. Pokud cítíte nepohodlí nebo pálení v místech, kde je vatový tampon, musíte vatový tampon odstranit. Každý z nás má individuální typ pleti a tento způsob odstranění může být pro vás velmi agresivní.

Zdroj: zen.yandex.ru

Pokud chcete zesvětlit pihy nebo vyrovnat tón pleti, musíte vyzkoušet následující recept:

1 polévková lžíce citronové šťávy

1 čajová lžička medu

1 kávová lžička ricinového oleje

2 polévkové lžíce ovesné vločky (bílá hlína)

Zkombinujte komponenty a naneste na očištěnou tvář jako masku po dobu 15-20 minut.

Zdroj: ru.wikihow.com

Po takové masky je třeba důkladně omýt teplou vodou a aplikovat zvlhčující a vyživující krém.

Nezapomeňte, že takové procedury s citronem by měly být prováděny pouze večer a ráno před tím, než vyjdete ven, naneste na obličej opalovací krém.

 

Share