Herec Martin Sitta ze Slunečné odvádí skvělou práci v domácnosti: jak žije se svou ženou a dětmi

Herec Martin Sitta odvádí skvělou práci v domácnosti, kde žije se svou ženou a dětmi.

Zdroj: kritiky.cz

Novinářům řekl, jak se mu to daří. Koneckonců, opravy domů, i ty nejmenší vyžadují určité dovednosti. A tajemství, jak se ukázalo je velmi jednoduché.

Zdroj: imdb.com

Jeho otec byl zedník a jeho mnoho přátel se zabývalo nejrůznějšími pracemi. Takže když byl Martin mladý a ještě nebyl slavný herec, radostně si přivydělával u tatínka nebo jeho přátel.

Naučil se tak rozebírat v mnoha oborech. Herec byl zároveň dřevorubec, pokrývač, tesař, výškař, truhlář. Seznam může být dlouhý. To je důvod, proč může v klidu opravit vše v domě a dokonce i rozdělat zvířete.

Zdroj: imdb.com

Herec rád tráví volný čas na horách nebo v přírodě, a pokud se mu to nepovedlo, rád vaří doma na zahradě. K tomu je speciálně vybavené místo.

Zdroj: sedmicka.tyden.cz

Martin prozradil recept, jeden z jeho oblíbených jídel „Singapur“.

Musíte vzít kus vepřového masa bez kostí a dát ho do marinády. Pro marinádu tři zázvor, přidejte med, limonádu, horkou papriku, worcesterskou omáčku a sůl. Pošleme maso do chladničky a každých 5 dní otáčíme maso, po 20 dnech je maso připraveno.

Zdroj: sedmicka.tyden.cz

Martin může připravit velké množství pokrmů z vysoké kuchyně. Čím velmi těší svou rodinu, a občas i své kolegy, protože velmi často hýčká je dobroty, které s sebou přinese. Jak řekl herec, ve svém stylu života a  domácnosti nebude nic měnit, protože nyní je pro něj vše jak má být.

Zdroj: sedmicka.tyden.cz

PSALI JSME: „LÁSKO, NETAHEJ MĚ ZA TU NOHU“: JAK JASMINA ALAGIČ S MANŽELEM RYTMUSEM A SYNEM TRÁVÍ DOVOLENOU V TEPLE

PŘIPOMÍNÁME: “POŘÁD SE SNAŽÍM UKLIDŇOVAT, ALE MOC MĚ TO TRÁPÍ A MÁM O NI STRACH“: PROČ PŘÍBUZNÍ SE STRACHUJÍ O DOMINIKU GOTTOVOU

Share