Horoskop na 17. listopadu pro všechna znamení zvěrokruhu: den, kdy se potřebujete naladit na pozitiv

Energie budete mít dnes tolik, že ji bude třeba nasměrovat k řešení důležitých problémů.

Zdroj: tsn.ua

Čím aktivnější budete, tím lépe. Je pravda, že k dosažení cíle je nutné naladit se na pozitiv, pouze to vám umožní mobilizovat všechny síly a překonat překážky.

Beran (21.03 – 20.04)

V tento den vám může být adresována spousta kritiky, kterou je třeba brát klidně: všímejte si jenom konstruktivní a vše ostatní prostě ignorujte.

Býk (21.04 – 21.05)

Den, kdy je třeba vážit každé vaše slovo než kdy jindy. Vaše nedbalost může vyjít draho.

Blíženci (22.05 – 21.06)

Energie, kterou vám hvězdy plně poskytnou, musí být vynaložena střídmě, jinak to nemusí stačit na dlouhý profesionální „závod“.

Rak (22.06 – 22.07)

Hlavní profesionální dovedností, která bude v tuto chvíli požadována, bude rychlost reakce: umožní vám okamžitě posoudit situaci a, zatímco ostatní přemýšlejí, dosáhnout cíle.

Lev (23.07 – 21.08)

Zlosti, které dnes nevyhnutelně zažijete, se můžete vyhnout tím, že se budete věnovat důležité práci – především práci, kterou nelze odložit.

Panna (22.08 – 23.09)

Den není příznivý pro finanční transakce jakékoli složitosti: je ještě lepší odložit platbu za služby na jiný den a není třeba hovořit o složitějších záležitostech.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Váhy (24.09 – 23.10)

I přes svou obvyklou diplomacii a schopnost přesvědčit i ty nejnepochybnitelnější protivníky byste se dnes neměli zapojovat do konfliktů jiných lidí – nepovede to k dobrému.

Štír (24.10 – 22.11)

Je vždy nežádoucí urazit lidi kolem vás, ale dnes – zejména: i když se vaše připomínky stanou spravedlivými, nebudete moci tuto skutečnost upozornit na ty, kterým se vám podařilo urazit.

Střelec (23.11 – 21.12)

Každý podnik, kterému se dnes věnujete, je rozhodně odsouzen k úspěchu, takže musíte využít příležitosti a začít realizovat ten nejodvážnější projekt.

Kozoroh (22.12 – 20.01)

I když jste si na tento den předem naplánovali rodinnou oslavu, musíte ji odmítnout– jinak existuje možnost velkého konfliktu, kterého se zúčastní lidé z vašeho okolí.

Vodnář (21.01 – 18.02)

Odpovědi na důležité otázky k vám přijdou ve snu, proto se snažte nezapomenout, co přesně jste v noci viděli, a pak si správně interpretujte znaky, které vám podvědomí poskytne.

Ryby (19.02 – 20.03)

Den je ideální pro vypracování profesionálního plánu pro blízkou budoucnost: body, které načrtnete, jsou implementovány nejen rychle, ale také co nejúspěšněji.

PSALI JSME: PĚT ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÝM LZE VŽDY DŮVĚŘOVAT

PŘIPOMÍNÁME: ŽENY NAROZENÉ DO TĚCHTO TŘÍ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU MAJÍ POVĚST NEJLEPŠÍCH MANŽELEK

Share