Horoskop na 17. Prosince pro všechny znamení zvěrokruhu: Co vám připravily hvězdy

Příroda / ilustrační foto / Zdroj: lifestyle.segodnya.ua

Beran

Beran může v tento den porazit nerozhodnost. I když je to obvykle špatná vlastnost, ale v tento den vám pomůže jako nikdy předním. Je to právě vaše intuice, takže vám pomůže neudělat zbytečné chyby.

Býk

Pokud nemůžete dosáhnout požadovaného cíle, nemusíte se okamžitě rozčilovat a opouštět ruce. Tato zkušenost vám velmi pomůže v budoucnu.

Blíženci

Některé vaše osobní věci se mohou stát veřejným majetkem. Dokonce i cizí tajemství. Pokud nechcete, aby se to stalo, schovejte detaily co nejhlouběji a nikomu o nich neříkejte.

Příroda / ilustrační foto / Zdroj: million-wallpapers.ru

Rak

Snažte se začít svůj den brzy ráno. Pro vás to bude nejlepším řešením, protože nejúspěšnější část dne, je právě první polovina. Pokud tu dobu prospíte v posteli, prostě ztratíte příležitost.

Lev

K dnešnímu dni je zcela dostatečným příspěvkem k vývoji událostí – dobré úmysly. Nějaká obzvlášť velká aktivita vám dnes moc neprospěje. Takže raději vše dobře zvažte.

Panna

Jen tiše přijměte vše, co se děje s vámi a kolem vás. Pokud budete na něco bouřlivě reagovat, pak jen ublížíte sobě a tomu co děláte.

Příroda / ilustrační foto / Zdroj: photokto.ru

Váhy

Váhy jsou v posledních dnech už tolik unavené, proto jim hvězdy radí, aby si odpočinuli a uklidnili se. Bude skvělé, když strávíte co nejvíce času v přírodě.

Štír

Štíři se tak snaží dosáhnout požadovaného, že jsou schopni pro to udělat cokoliv. Ale sami si nejsou jisti, zda to vůbec potřebují. Stojí za to přemýšlet, zda to máte zapotřebí.

Střelec

Dnes vám může být připomínán slib, který jste kdysi někomu dali. Možná už je načase ho splnit, i když na první pohled to nevypadá jako dobrý nápad.

Příroda / ilustrační foto / Zdroj: photokto.ru

Kozoroh

Den bude pro vás velmi neklidný, ale vaše úsilí nebude marné. Oni přinesou požadovaný výsledek. Hlavní věc je věřit v sebe sama a ve své sily každou minutu.

Vodnář

Vodnáři nejspíš tento den stráví v klidu a jakési apatii. Budou působit jako katalyzátor pro aktivní činnost jiných lidí.

Ryby

Velmi potřebujete podporu a pochopení. Ale jakmile najdete osobu která by ráda vám pomohla, ujistěte se, že nebudete muset tuto osobu potom ještě sami uklidňovat.

Příroda / ilustrační foto / Zdroj: archive.ysia.ru

PSALI JSME: V ROCE 2021 USPĚJÍ 5 ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU: O JAKÉ ZNAMENÍ SE JEDNA

PŘIPOMÍNÁME: NUMEROLOGICKÝ TEST: CO VÁS ČEKÁ V ROCE 2021 PODLE DATA NAROZENÍ

Share