Numerologický test: co vás čeká v roce 2021 podle data narození

Abyste zjistili, co pro vás připravuje rok 2021, musíte nejprve určit své individuální číslo. Chcete-li to provést, přidejte všechna čísla vašeho data narození, dokud nezískáte jednociferné číslo.

Čísla / ilustrační foto / Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Například datum narození 19.02.1993. Bereme to tak: 1+9+0+2+1+9+9+3=34, 3+4=7, takže vaše individuální číslo je sedmička.

Číslo 1

Jste vytrvalí a tvrdohlaví od přírody a právě tyto vlastnosti vám pomohou uspět v novém roce. Neobejde se bez negativních okamžiků – měli byste se naučit být v klidu, abyste nezkazili vztah s nejbližšími lidmi.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Číslo 2

V novém roce „dvojky“ nepochybně uspějí. Energie a inspirace budou v plném proudu a vy budete moci dosáhnout dříve nepřístupných výšin. To platí zejména pro kreativní lidi. Buďte však opatrní – vedle úspěchu vždy existují závistiví lidé, kteří vám chtějí ublížit.

Číslo 3

Rok 2021 vám umožní plně využít váš potenciál. I nadále buďte pilní, povinní a přesní – tyto vlastnosti budou oceněny. Buďte opatrní s finančními operacemi a investicemi, pravděpodobnost ztráty finančních prostředků je vysoká.

Číslo 4

Pro „čtyřku“ nebude rok 2021 nejjednodušší. Budete muset tvrdě pracovat, takže buďte trpěliví a houževnatí. Pouze to vám pomůže překonat všechny obtíže. Kompetentně nakládejte s vaším časem a nebojte se dělat nestandardní rozhodnutí, to vám pomůže uspět.

Lidi / ilustrační foto / Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Číslo 5

Rok 2021 přinese „pětkám“ skutečnou prosperitu. Zažijete pozitivní přístup a budete se také zajímat o něco nového pro sebe. Nakonec to povede ke zvýšení zisku. Ve vašem osobním životě vás navíc bude doprovázet štěstí. Pokud nemáte partnera, podívejte se blíže na svůj blízký kruh. Možná vám někdo nebyl lhostejný už velmi dlouho.

Číslo 6

V letošním roce jste tvrdě pracovali, studovali a sebevylepšovali. Vaše práce neprojde nadarmo – 2021 přinese dlouho očekávané povýšení, a spolu s ním další příjemné překvapení.

Číslo 7

Pro „sedmičky“ bude 2021 aktivně a bez povšimnutí. Nepochybujte o svých schopnostech, klid a moudrost vám pomohou učinit správná rozhodnutí. Pokud máte v hlavě dlouho zralý nápad přestěhovat se do jiného města, pak rok 2021 je pro to ideální.

Stěhování / ilustrační foto / Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Číslo 8

V novém roce si můžete konečně vydechnout – všechny problémy vás opustí a zůstanou v minulosti. Chcete-li však oživit nové myšlenky, budete se muset tvrdě namáhat a vydat se po nestandardní cestě. Rok 2021 je skvělým rokem pro vzdělávání nebo profesionální rozvoj.

Číslo 9

Ze všech čísel budou mít „devítky“ v novém roce nejméně štěstí. Z tohoto důvodu nebude rok 2021 pro vás snadný, můžete čelit zradě a obtížím. Ne všechno je však tak špatné – pokud se pokusíte vyhnout hádkám a svá rozhodnutí si předem promyslíte, budete schopni se vyhnout neúspěchům.

Ilustrační obrázek. Stres/ Zdroj:youtube

PSALI JSME: V ROCE 2021 USPĚJÍ 5 ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU: O JAKÉ ZNAMENÍ SE JEDNA

PŘIPOMÍNÁME: JAK SE ZMĚNÍ ŽIVOT ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU V ROCE 2021

Share