Horoskop na 20. listopadu pro všechna znamení zvěrokruhu: den, kdy potřebujete poslouchat svůj vnitřní hlas

Den je příznivý pro finanční transakce – i lidé, kteří neznají peněžní záležitosti, mohou objevit talent v této oblasti.

Zdroj: tsn.ua

Existuje velká šance dosáhnout vážných výsledků v obchodních otázkách a vědeckém výzkumu a správná řešení lze nalézt nasloucháním vnitřnímu hlasu, argumenty rozumu a logické výpočty v tento den budou pravděpodobně bezmocné.

Beran (21.03 – 20.04)

Je nežádoucí spoléhat se na realizaci nových projektů – hned na začátku můžete očekávat podraz, takže je lepší vytáhnout stále nedokončené „ocasy“.

Býk (21.04 – 21.05)

Neměli byste se hádat se svými nadřízenými: zaprvé, protože u nich poslední slovo stále zůstane, a za druhé, budete muset zapomenout na projekt, na který jste mysleli naposled.

Blíženci (22.05 – 21.06)

Navzdory celkovému zaměstnání se snažte najít si čas pro sebe – klidná atmosféra a samota vám pomohou odpočívat a relaxovat daleko od shonu.

Rak (22.06 – 22.07)

Existuje velká pravděpodobnost slibného návrhu, profesionálního i osobního – všechno by mělo být přijato bez váhání.

Lev (23.07 – 21.08)

Den je stejně příznivý jak pro práci, tak pro odpočinek, takže je nutné, aby byly přítomny ve stejném podílu, jinak bude těžké zvládnout únavu.

Panna (22.08 – 23.09)

Odpověď na důležitou otázku dá pouze váš vnitřní hlas: na rozdíl od lidí kolem sebe si je vědom i těch okolností, které před ostatními pečlivě skrýváte.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Váhy (24.09 – 23.10)

Jakákoli fakta, která se vám v tento den stanou známými, vyžadují pečlivou pozornost a pečlivou analýzu – možná vám ve velmi blízké budoucnosti pomohou učinit správné rozhodnutí.

Štír (24.10 – 22.11)

Den je příznivý pro všechny – i ty nejnáročnější – profesionální projekty, takže je důležité využít příležitosti a převzít práci, kterou jste se báli vzít.

Střelec (23.11 – 21.12)

Dnes nestojí za to půjčovat peníze ani žít na dluh: takové akce se mohou ukázat jako špatné znamení a negativně ovlivnit budoucí blahobyt.

Kozoroh (22.12 – 20.01)

Abyste se v očích svých šéfů vypadali pozitivně, je to snadné i obtížné zároveň, musíte dělat práci, která vám byla přidělena, dělat dobře, a určitě ocení tuto snahu.

Vodnář (21.01 – 18.02)

Den, kdy někdo náhodou hodí frázi, může změnit vaši představu o situaci, ve které se ocitnete vzhůru nohama, z negativní na pozitivní – a naopak.

Ryby (19.02 – 20.03)

Komunikace s člověkem z minulosti přinese nejen příjemné chvíle, ale také pomůže vyřešit důležitou životní otázku – jak k tomu dojde, zjistíte později.

PSALI JSME: ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÉ RISKUJÍ ZTRATIT PRÁCI V PROSINCI

PŘIPOMÍNÁME: ŽENY NAROZENÉ DO TĚCHTO TŘÍ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU MAJÍ POVĚST NEJLEPŠÍCH MANŽELEK

Share