Horoskop na 23. listopadu pro všechny znamení zvěrokruhu: co vás čeká podle hvězd

Kvůli aktivaci sil zla se zvyšuje nebezpečí, že se stanete obětí agrese a podvodu.

Zdroj: tsn.ua

Doporučuje se co nejméně komunikovat s lidmi ve vašem okolí, zejména s těmi, kteří nevzbuzují důvěru. Existuje také vysoká pravděpodobnost finančních ztrát, proto je důležité být opatrný: neutrácet peníze za to, bez čeho se obejdete, a nedůvěřovat lidem, kteří slibují velké a rychlé zisky z projektů, které nevyžadují velké úsilí.

Beran (21.03 – 20.04)

Hvězdy doporučují očistit tělo – jak vnější (koupel, sauna a masáže), tak vnitřní (detoxikační menu), po kterém budete mít pocit, že dýchání a pohyb jsou mnohem jednodušší.

Býk (21.04 – 21.05)

Agresivita někoho jiného – samozřejmě, pokud je to možné – by měla být ignorována: umístit drzouna na místo se stejně nepodaří, ale hodně si zničíte nervy.

Blíženci (22.05 – 21.06)

Neměli byste věnovat pozornost snům a už určitě ne si kvůli nim dělat starosti: nebudou mít nic společného s realitou, v tomto případě nejsou ničím jiným než „neobvyklou kombinací známých skutečností“.

Rak (22.06 – 22.07)

Bez ohledu na to, jak jste přesvědčeni, nespěchejte převzít odpovědnost za své kolegy: z toho nebudete mít prospěch, ale na vaši adresu můžete obdržet nespravedlivé poznámky.

Lev (23.07 – 21.08)

Kritiku, kterou dnes uslyšíte, lze brát vážně, pouze pokud je konstruktivní, vše ostatní lze s čistým svědomím ignorovat.

Panna (22.08 – 23.09)

Nejlepším lékem na špatnou náladu je práce: a čím hlouběji se do ní ponoříte, tím příjemnější chvíle v životě budou a tím pro vás bude snazší.

Váhy (24.09 – 23.10)

Vlastnosti, jako je disciplína a soustředění, vám pomohou, abyste se nestali oběťmi podvodů: čím pozornější jste ve svých platbách, tím menší je pravděpodobnost, že uděláte chybu.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Štír (24.10 – 22.11)

Nejdůležitější věcí v procesu sebekritiky je mít schopnost se včas zastavit: pokuste se oddělit konstruktivní úsudky o nedostatcích, které nepovedou k ničemu dobrému.

Střelec (23.11 – 21.12)

Nevysvětlitelná úzkost, která vám velmi zkazí náladu, bude pravděpodobně způsobena únavou, takže si ji neberte k srdci: zkuste se uvolnit a všechno pomine.

Kozoroh (22.12 – 20.01)

Vždy si musíte pamatovat, že práce by měla být střídána s odpočinkem, ale v tento den – zejména: při první příležitosti je nutné odložit práci stranou a jít do nejbližšího parku.

Vodnář (21.01 – 18.02)

Jakýkoli – i ten nejnepatrnější – důvod neshody s blízkými může vést k vážné hádce, takže je žádoucí minimalizovat komunikaci s nimi.

Ryby (19.02 – 20.03)

Abyste se nestali oběťmi podvodů, nenechte si nabídnout vysoký příjem, aniž byste s tím něco podnikli: nezapomeňte, že bezplatný sýr leží pouze v pasti na myši.

PSALI JSME: PĚT ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÝM LZE VŽDY DŮVĚŘOVAT

PŘIPOMÍNÁME: ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÉ RISKUJÍ ZTRATIT PRÁCI V PROSINCI

Share