Horoskop na 4. prosince pro všechna znamení zvěrokruhu: co vám připravily hvězdy na tento den

Pátek bude významným dnem pro některá znamení zvěrokruhu. Ale pro koho? Zjistěte více v horoskopu na 4. prosince 2020.

Zdroj: www.stb.ua

Beran

Váš život je ve vašich rukou. Snažte se tedy neplýtvat zbytečnými myšlenkami, ale tím, zda děláte všechno správně. Žijte tady a teď.

Býk

Nejlepší způsob, jak rozvíjet všechny události, je váš kariérní růst. Pokud se tak ale nestane, nic neztratíte. Hvězdy doporučují čekat o něco déle.

Blíženci

Věnujte pozornost známkám osudu. V pátek budou co nejjasnější. Poslouchejte také svoji intuici!

Rak

Pracujete na sobě dobře, ale nevšímáte si, co pro vás dělají. Snažte se tedy více věnovat pozornost milovaným a jejich snahám.

Lev

Hodně štěstí Lvům. Budete čekat na dobré zprávy, které mohou radikálně změnit váš život.

Panna

Panny, na chvíli se zastavte a uvědomte si, že se váš život dramaticky změnil. Pokuste se najít pohodlí v nových podmínkách, ale rozhodně se nevzdávejte.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Váhy

Budete čelit událostem, které budou sloužit jako důležitá lekce v životě. Věnujte zvláštní pozornost všemu, co se stane. Podívejte se na chování lidí ve vašem okolí.

Štír

Vaše činy jsou ukazatelem vašeho morálního a duchovního stavu. Pokud tedy máte pocit, že se vám nedaří, potřebujete meditaci a úplné uzdravení.

Střelec

Zdá se Vám, že jste chytili Boha za vousy. Nepokoušejte se však dělat žádné závěry. Zatím není nic jasné a vše se může kdykoli změnit.

Kozoroh

Krásné vztahy a nadpozemská láska – to je stále zápletka pro váš oblíbený film. Přemýšlejte o tom, jak se opravdu cítíte.

Vodnář

Vaše pozornost je často rozptylována zbytečnými a nedůležitými věcmi. Zkuste se zaměřit na hlavní věc. Pak jeden konkrétní případ půjde mnohem lépe.

Ryby

Jste okřídlení a cítíte neuvěřitelný příliv sil. Zbývá jen najít spolehlivý zdroj energie, protože takový náboj brzy poklesne a bude nutné ho udržovat.

PSALI JSME: NEJČESTNĚJŠÍ A NEJSPOLEHLIVĚJŠÍ MUŽI PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

PŘIPOMÍNÁME: VOJÁK NASHROMÁŽDIL PENÍZE NA OPERACI PRO CHLAPCE, KTERÝ SE NARODIL SE VZÁCNOU VADOU NA TVÁŘI

Share