Hvězda Dirty Dancing Jennifer Gray se rozvedla s manželem po devatenácti letech manželství

Pár se rozpadl na začátku roku 2020, ale rozhodli se informovat svět teprve nyní.

Zdroj: Flipboard.com

Jennifer Grayová, která se proslavila ve filmu Hříšný tanec, ve kterém tancovala s Patrickem Swayzem, byla po dlouhou dobu ve svém vztahu šťastná. Se svým manželem Clarkem Greggem, který hrál ve filmech Avengers, Iron Man a televizním seriálu Sex and the City, žili spolu 19 let, ale dnes uvedli, že jejich manželství skončilo. Publikovali o tom oficiální komentář na svých profilech na sociálních sítích.

Zdroj: Hellomagazine.com

Po 19 letech společného života jsme se rozešli v lednu, uvědomili jsme si však, že navždy zůstaneme rodinou, v níž se navzájem milujeme, pečujeme a vážíme jeden druhého. Toto rozhodnutí pro nás nebylo snadné, ale zůstáváme blízcí lidé a jsme velmi vděční za to, že jsme spolu žili a také za naši úžasnou dceru. Pláčeme, když píšeme tyto řádky, – říkájí se v prohlášení.

Zdroj: Hellomagazine.com

Jennifer a Clark se setkali v létě 2000. Trvalo jim jen rok, než se navzájem poznali a svázali svůj život po mnoho let – již v létě 2001 měli svatbu na pláži ostrova Martas-Vinyard, v jihovýchodní Massachusetts. V prosinci téhož roku se narodila jejich jediná dcera Stella Greggová – nyní jí je 18 let.

Zdroj: Hellomagazine.com

Share