Jednojavečná dvojčata Morgan a Megan Boyd překvapily celý svět svou neobvyklou krásou

Uživatele internetu byly okouzlené jejich vzhledem!

Zdroj: Instagram

Jednovaječná dvojčata Morgan a Megan Boyd se narodily s neobvyklým vzhledem: jejich kůže je tmavá a oči jsou modré. Ale jak se říká, jablko nepadá daleko od stromu. Vždyť jejich mama, Stephanie, také má modré oči a tmavou pokožku. Morgan má další výjimečnost, je to heterochromii (levé oko má hnědé).

Zdroj: Instagram

V rodině Boyd Morgan není jediná, která má oči různých barev. Její strýc a sestřenice mají také oči různých barev. Z tohoto důvodu se Stephanie nebála za zdraví svého dítěte.

Sestry Boyd bydlí ve Filadelfii a nedávno oslavily své deváté narozeniny. Neobvyklý vzhled udělal z holčiček opravdových modelek. Vzhledem k věku Megan a Morgan už dosáhli dobrých výsledků v této oblasti. Dvojčata už od malička jsou zvyklí na fotoaparáty a umějí se pózovat.

Zdroj: Instagram

Od čtyř let holčičky Boyd dělají reklamu dětského oblečení. Sestry se natáčejí pro značku Neon Kisses a také propagují svou vlastní značku, která se nazývá True Blue Twins. Často je srovnávají se zpěvačkou Rihannou.

Jakmile se holky narodily, jejich matka Stephanie jim založila účet na Instagramu. Nyní na jejich účtu je přes 720 tisíc sledovatelů.

Zdroj: Instagram

Share