„My máme realizovat naděje Ameriky“: Kanye West oznámil plány kandidovat na post amerického prezidenta

A opět, rapper řekl, že chce Ameriku zlepšit tím, že se stane prezidentem země.

Zdroj: Independent.co.uk

Kanye West chce znovu dokázat, že je talentovaná osoba a je talentovaný ve všem – rapuje, navrhuje kolekce tenisek a oblečení, podniká nebo… zastává post prezidenta Spojených států. Právě tuto myšlenku má Kanye uloženou po dlouhou dobu, a nyní se zdá, že si to vážně přeje zkusit – na Twitteru sdílel se svým multi-milionovým publikem, že hodlá kandidovat na post hlavy státu.

Zdroj: Tass.ru

Musíme naplnit americké naděje tím, že budeme důvěřovat Bohu, sjednocujeme naši vizi a budujeme naši budoucnost. Chci kandidovat za prezidenta Spojených států,

Kanye napsal a označil svůj příspěvek hashtagem #2020VISION. Podařilo se mu už získat podporu miliardáře a CEO Tesly a SpaceX Elona Muska. Který napsal na sociálních sítích, že West může počítat s jeho „plnou podporou“.

Zdroj: Vulture.com

Stojí za zmínku, že toto není první takové prohlášení Kanyeho Westa. V listopadu 2019 hovořil na Fast Company Innovation Festivalu v New Yorku právě o svém záměru kandidovat na prezidenta USA. Po vyslovení věty „Když budu kandidovat na prezidenta,“ slyšel rapper v hale smích a zeptal se: „Proč se smějete?“, A ve stejné vážnosti pokračoval mluvit o budoucích změnách v zemi po jeho vítězství ve volbách.

Zdroj: Svet.sme.sk

Share