Jak bylo čínské město umístěno do karantény pouze kvůli dvěma případům covid-19

Čínské úřady zavedly přísná karanténní omezení ve městě Manzhouli, které se nachází v autonomní oblasti Vnitřní Mongolsko. Tvrdí to zpravodajství China Central Television .

 

Zdroj: youtube.com

 

O přísné karanténě bylo rozhodnuto poté, co byly ve městě potvrzeny pouze dva případy koronavirové infekce. Dokonce byla s městem přerušena i železniční a autobusová doprava.

 

Zdroj: youtube.com

 

V rámci karantény budou všichni obyvatelé Manzhouli testováni na přítomnost COVID-19. Ve městě byly rovněž zakázány hromadné akce nebo jiná shromáždění.

Ve městě byly navíc uzavřeny školy, školky a zábavní podniky. Bylo také přerušeno osobní železniční spojení s městem.

 

Zdroj: youtube.com

 

V Manchouli žije více než 170 tisíc lidí

Připomeneme, že v Číně byl nalezen COVID-19 na mraženém hovězím a drobech . Orgány města Jinan nespecifikovaly názvy společností dodávajících produkty, ale berou na vědomí, že více než 7500 lidí, kteří přišli do styku s kontaminovaným zbožím, bylo pozitivně testováno na přítomnost koronaviru.

 

Zdroj: youtube.com

 

Bylo také oznámeno, že asi 1 milion Číňanů byl očkován vakcínami, jejichž účinnost není dosud známa. Od léta jsou v Číně povoleny vakcíny, které dosud nebyly schváleny pro široké použití, pouze v naléhavých případech a pro občany cestující ze země.

 

Zdroj: youtube.com

 

PSALI JSME: JAKOU CENU ODHADLA AMERICKÁ MODERNA ZA JEDNU DÁVKU SVÉ VAKCÍNY PROTI COVID-19

PŘIPOMÍNÁME: MERKELOVÁ POŽADUJE, ABY SKUPINA G-20 PODPOŘILA WHO: O JAKÉ INICIATIVĚ MLUVÍME

 

Share