Jak je na tom Radek Kašpárek po operaci páteře

Teprve čtyři dny po operaci páteře se šéfkuchař Radek Kašpárek mohl vrátit domů k těhotné manželce.

Zdroj: facebook.com

Jak vyšlo najevo, Radek se již zotavil z operace plotének, která trvala několik hodin. Po operaci byl nucen strávit tři dny na jednotce intenzivní péče a jeden den v běžném pokoji.

Jak prozradil pro blesk.cz sice v pondělí byl v běžném pokojí a v úterý už byl propuštěn domů, rehabilitaci ale bude moci vykonávat až za tři měsíce.

Zdroj: youtube.com

Šéfkuchař pro časopis ZivotvCesku.cz vysvětlil, že vyšetření bylo nucené. Kvůli posunutí disků v páteři nemohl hýbat ani prsty na nohou. A operace, kterou podstoupil, byla velmi složitá.

Zdroj: facebook.com

Majitel restaurace Field neskrývá radost, že operace dopadla dobře a on už je doma. Teď je vedle těhotné ženy. Jediné, co ho rozčiluje, jsou pooperační omezení.

Zdroj: facebook.com

Kašpárek čeká, až se stane tatínkem potřetí. Dítě, na které s manželkou čekají, bude znovu holčička. Kašpárek totiž už má dvě dcery z minulého manželství. Je trochu smutné, že kuchařovi nebude moci nějakou dobu pomáhat manželce s dcerkou.

Zdroj: facebook.com

Majitel pěti michelinských hvězd se svěřil, že i o berlích se bude snažit vrátí do normálního života. Nyní je velmi důležité být připraveným otevřít restauraci, když izolace skončí.

Během pandemie jeho restaurace připravovala pro zdravotníky obědy zdarma. Asi tak osudný, že Radek skončil v nemocnici Motol, pro kterou jeho restaurace dělala obědy. Přejeme šéfkuchaři brzké uzdravení.

Zdroj: facebook.com

PSALI JSME: DANA BATULKOVÁ JE VDĚČNÁ JAKUBOVI A AGÁTĚ ZA VNOUČATA: „S MÝMI DOSPĚLÝMI DĚTMI NENÍ ROZUMNÁ ŘEČ,“ PŘIZNALA HEREČKA

PŘIPOMÍNÁME: „AHOJ VŠEM. TROCHU TO TRVALO, ALE NA TO KRÁSNÉ SE MUSÍ OBČAS POČKAT“: ROMAN VOJTEK SE STÁL POTŘETÍ OTCEM

Share