Jak se děti podobné panenkám změnily s věkem

V Americe je vše zavedeno tak, že se pravidelně objevují ambiciózní rodiče, kteří se jakýmkoli způsobem snaží změnit své děti na světové hvězdy. Vstup na molo v raném dětství je jen začátek.

Zdroj: Etsy.com

V následujícím článku se podíváme, jak se změnily nejkrásnější děti v Americe , které před několika lety obdivovaly miliony fanoušků s jejich charismatem, nadpozemskou krásou a rysy podobnými panenkám.

Aira Brown

Tahle modelka se stala slavnou ve věku 2 let. Dívka si podmanila miliony srdcí nádhernýma modrýma očima a nadpozemskou krásou. Navenek vypadala jako panenka a rodiče všemi možnými způsoby propagovali image své dcery v americké televizi. Máma často říkala, že to byla Airina volba, protože prakticky zbožňovala převlékání a pózování před kamerami již z kolébky. Ale co si mohlo vybrat dítě, které mělo stěží 3 roky?

Zdroj: Yandex.ru

Později se ukázalo, že matka pravidelně brala svou dceru do solária, čímž podporovala její tmavý tón pleti. Také jí odbarvila vlasy a pravidelně kadeřila. Ve skutečnosti nebyla Aira Brown ani blondýna. Modré oči se ukázaly jako barevné čočky. Matka sama změnila své dítě na panenku.

Zdroj: Joinfo.ua

Dnes má Aira Brown 9 let. Dívka již není v modelingového průmyslu tak žádaná, ale stále inzeruje několik značek dětského oblečení pro děti v USA. Sní o tom, že se jednou stane profesionální herečkou. Aira má svůj kanál na YouTube, a miluje dělat světlý make-up a sní o slávě. Na venek se malá Aira Brown hodně změnila za 7 let: pěkné rysy zmizely, a objevily se další kilogramy, které nejsou pro modelky přípustné.

Alana Thompson

Tato holčička se proslavila po celém světě jako nenapodobitelná „Hani Bubu“. Před několika lety, malá modelka, která se ráda představovala před kamerami, se cítila na dětských módních přehlídkách jako doma, taktéž při komunikaci s novináři. A to jí tehdy bylo pouhých 5 let.

Zdroj: Yandex.ru

Po účasti v soutěži dětské krásy si Alanu všimly a celé její rodině byla nabídnuta vlastní reality show. V domě Thompsonů byly nainstalovány kamery a tisíce diváků sledovaly umělecké dítě se zvědavostí. Když se její matka před kamerami téměř pobila se svým novým přítelem, show byla oficiálně ukončená. V průběhu času popularita „Hani Bubu“ prudce poklesla.

Zdroj: Celebrityinsider.org

Dnes má Alana 12 let. Z předchozí krásky dítěte a nezůstaly žádné stopy. S věkem, roztomilé rysy zmizely, Thompsonová přibrala na váze a je obézní. Už dlouho nebyla pozvána do televize, aby jí byla nabídnuta smlouva. Alana se opakovaně snažila zhubnout, ale bez úspěchu. Hani Bubu není zvyklá se omezovat v jídle. Brzy se rozhodla, že je krásná v jakékoli váze, a raději zapomněla na média.

Jess Smith

Tato dívka začala svou hereckou kariéru již v kojeneckém věku. Byla to ona, kdo byl vybrán z tisíce soutěžících pro roli slunného dítěte z zábavného a informačního televizního programu „Teletubbies“. Byla vybrána díky širokému úsměvu a energickému smíchu. Za focení získala tato dívka 325 $ a velkou krabici hraček.

Zdroj: ock-cafe.info

Dnes Jess vyrostla, na fotografii ji prostě nelze poznat. Dívka svůj život nezasvětila hraní, není z ní mediální osobnost a vůbec toho nelituje (jak sama přiznává).

William Franklin-Miller

Tento hezký chlapec se stal slavným v sociálních sítích úplnou náhodou. Jeden japonský bloger zveřejnil jeho fotku na své stránce. Chlapec byl zaznamenán, dokonce pozván do Hollywoodu. Od 15 let začal pracovat v seriálech, pracoval i jako model a na Instagramu má asi 1,5 milionu odběratelů. S věkem se William stává hezčí, a má zajištěnou světlou budoucnost.

Zdroj: Yandex.ru

Tady jsou – nejkrásnější děti, které se s věkem znatelně změnily. Některé jsou hezčí, jiné byly zcela zapomenuty. Otázkou je, vyplatila se jim taková brzká sláva?

Share