Jak skrýt šediny: nejlepší odstín pro barvení vlasů

Po 35 letech se mnoho žen začíná obávat prvních projevů šedivých vlasů. Ženy pak barví vlasy do různých odstínech. Existuje však jeden z nich, který nejlépe dokáže skrýt šedé vlasy a je také stylový a vyhovuje všem.

Chcete-li skrýt šedinu, nemusíte barvit vlasy světlou barvou. Tmavé odstíny mohou tento úkol zvládnout ještě lépe.

Někteří stylisté tvrdí, že „blond“ je jakýmsi všelékem pro šedé vlasy, které profesionálně skrývají první známky stárnutí. Nicméně barvení vlasů v tmavší barvě může být ještě lepší volbou.

Koneckonců, kaštanové a jiné tóny hnědé se vyznačují všestranností a jsou vhodné pro ženy v jakémkoli věku a také dokonale zbarvují šedé vlasy.

Odborníci tvrdí, že po 35 letech jsou zřídka případy, kdy ženy barví vlasy tmavším odstínem. Odborníci na vlasy však poznamenávají, že kaštanový odstín nejen dobře maskuje šedinu, ale je také trendem v podzimní a zimní sezóně. Totéž platí pro lesklý hnědý odstín, jako je tmavá čokoláda.

Pro vlasy barvené v čokoládovém odstínu je snadnější pečovat než o světlé. Pokud jste dokonce zvyklí neustále vidět sebe s blond vlasy, pak jeden z hnědých tónů bude mít také přirozený vzhled.

Je vhodný pro různé typy vlasu: rovný, kudrnatý, křehký, dlouhý nebo krátký. Je však důležité, aby váš stylista individuálně podebral odstín a spoléhal se na vaše vlastnosti struktury vlasů a obličejových rysů.

Zejména tmavé odstíny vlasů mohou vizuálně omladit obličej. Varianty hnědé barvy vlasů, volí mnoho celebrit: Victoria Beckham, Sandra Bullock, Anne Hathaway a Winona Ryder.

Ženám se světlou pletí a velkým nosem stojí za to věnovat pozornost odstínů světle hnědé nebo tmavé blond, a té ženy, co mají velké rty a malý nos bude vyhovovat tmavě hnědý odstín vlasů.

Hnědý odstín, který se blíží tmavé čokoládě, by měl vytvořit kontrast vzhledem k pokožce. Pokud si vyberete barvu správně, celkový vzhled vašeho obličeje by měl být výraznější a lícní kosti, rty a nos budou správně zdůrazněny.

PSALI JSME: DÍVKA SE NECHTĚLA ROZLOUČIT SE SVÝMI DLOUHÝMI VLASY, ALE STYLISTA SE ROZHODL PO SVÉM: KDYŽ SE PODÍVALA DO ZRCADLA, BYLA PŘEKVAPENÁ

PŘIPOMÍNÍME: 12 TIPŮ OD TRICHOLOGA: JAK SI UMÝT HLAVU, ABY VLASY DLOUHO NEZTRÁCELY SVŮJ OBJEM A LESK

Share