Koronavirus byl jednou z příčin: Uznávaný policista Martin Kloubek odešel na pravdu boží

Odešel na pravdu boží známý policista Martin Kloubek, který pomáhal a chránil česky národ všemi způsoby. Byl svedkům trestních činů v organizace Bílý kruh, napsal několik knih a také byl úžasným pedagogem.

Zdroj: academia.cz

Celý policejní svět smrt úžasného policisty moc trápila. “Dnes odešel do policejního a historického nebe nás kolega, kamarád a přítel pplk. v. v. doc. JUDr. Martin Kloubek, Ph. D.” sdílela na Facebooku Unie bezpečnostních složek.

Uznávaný policista byl také historikem. Také Unie uvedla, že Kloubek podle neoficiálních zdrojů zemřel i kvůli koronaviru. Bílý kruh také se vyjádřil o smrti policisty, který byl její členem od roku 1992.

Zdroj: rozhlas.cz

“Z místa činu odcházím jako policista s velkým pocitem dluhu vůči obětem, pokud stojíte o moji dobrovolnou pomoc, chci tento dluh v Bílém kruhu bezpečí obětem splácet,” řekl Martin v roce 1992, kdy vstoupil do Bílého kruhu.

Na sociálních sítích velké množství lidi napsalo zprávy rodině Kloubka. Někteří i zavzpomínali, co pro nich udělal uznávaný policista. Všichni mají jenom hezké vzpomínky o Martinovi, protože byl to muž se srdcem.

Zdroj: czechprestige.cz

Share