Jak žena vzala kočku z útulku a nečekaně se provdala za bývalého majitele zvířete

Když se žena musela přestěhovat do jiného města a začít život doslova od nuly…

Všechno se zlepšovalo, ale byla velmi osamělá na novém místě a rozhodla se vzít k sobě kočku, naštěstí útulek pro zvířata v tomto městě byl ve velmi dobrém stavu a bylo v něm spousta zvířat.

 

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

 

Příští víkend si šla vybrat svého mazlíčka. Nejprve si chtěla vzít malé kotě, aby bylo pro něj a pro ní snazší si na sebe zvyknout, ale když se potulovala po útulku, spřátelila se s velkou zrzavou kočkou.

„Odkud jste jí sebrali? – Zeptala se zaměstnance útulku.“

„Nedávno jí chlapci přinesli z trati. Někam jeli, propíchli kolo a zastavili, a zatímco měnili kolo, tato kočka k nim přiběhla. Její uši byly špičaté, ale vlasy ještě nebyly matné a kolem krku mu visel krásný límec s medailonem, na které bylo vyryto jméno Mark.“

 

Ilustrační foto. Zdroj: kotopediya.su

 

„Poslouchá na to jméno?“ – Zeptala se.

„Ano, odpověděl zaměstnanec útulku, je to zajímavé že vás sledovala. Obvykle spí v rohu, jako by byla dokonce smutná.“

„Neměl čip?“ Zeptala se. „Ne,“ odpověděl zaměstnanec.

Ten den žena žádné zvíře nevzala, rozhodla se přijít znovu zítra. „Dvě koťata z těch, která tam byla, se mi opravdu líbila.“

 

Ilustrační foto. Zdroj: kotopediya.su

 

Byli hravé, zdravé a silné, bylo možné si vybrat jednu z nich, ale ta zrzavá kočka Mark a slova zaměstnance, že s nikým kromě ženy se mačka nekontaktovala, nevyšly z její hlavy .

Následujícího dne učinila konečné rozhodnutí, šla do útulku a vzala Marka. Kočce to nevadilo a dokonce, jak se zdá, jí potěšilo, že jí padla do rukou.

Doma mu dala jeden z největších boxů na boty, položila tam deku a udělala kočce útulné hnízdo.

 

Ilustrační foto. Zdroj: kotopediya.su

 

Ale raději spal u jejích nohou, natáhla se podél postele a objala ženu svými mocnými tlapkami. Druhý den začala vrčet, když jí pohladila. Stali se přáteli a kočka už nebyla smutná.

Začala s ní zveřejňovat fotografie na Instagramu a dalších sociálních sítích. Jednou se pod Markovou fotografií objevil komentář muže: „Co když je to moje kočka?“ Žena mu odpověděla: „I když by to bylo tak, teď je kočka moje.“

Následně na to, muž v privátní zprávě napsal, že předpokládá, že Mark je jeho kočka, stejná kočka, kterou ztratil na cestě při cestě do města, a ukázal Markovy staré fotografie a hlavně si pamatoval límec a medailón.

 

Ilustrační foto. Zdroj: kotopediya.su

 

Žena mu odpověděla, že ano, je to stejný Mark, vzala jsem ho z útulku, ale teď je to moje kočka a nikomu ji nedám. Muž odpověděl, že všechno chápe, a požádal o povolení, aby se mohl přijít podívat na Marka.

Nejprve žena odmítala aby muž přišel, ale pak si pomyslela a rozhodla se, že je to nefér. Dohodli se tedy, že Markův bývalý majitel přijde příští víkend. Muž přijel s obrovským balíčkem krmiva pro kočky a kyticí bílých růží pro ženu. Byla dojatá – muž zavolal Marka a Mark ho okamžitě poznal, začal se třást a vrčet.

Muž ho vzal na ruce a posadil se s ním na gauč a žena si sedla naproti na židli. Mark ležel trochu na klíně muže, pak skočil na podlahu a přišel k ženě na židli.

 

Ilustrační foto. Zdroj: freepik.com

 

Muž se pak zeptal: „Mohu přijít znovu?“

A žena souhlasně přikývla. Muž se jmenoval Filip a začal přicházet každý víkend. S Markem si na jeho návštěvy zvykli a žena sama si bez těchto setkání nedokázal představit svůj život.

Asi o rok později jí Filip požádal o ruku.

 

PSALI JSME: ŽENA V BLÍZKOSTI SILNICE V POUŠTI VZALA KOTĚ S VELKÝMA OČIMA V OBAVĚ, ŽE NEPŘEŽIJE, A POZDĚJI SE UKÁZALO, ŽE JE TO DIVOKÉ ZVÍŘE

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ KATEGORICKY NECHTĚL PSA PITBULA. ALE ŠTĚNĚ MAJITELE VE SNU ZACHRÁNILO

 

Share