„Jakou zimu upřednostňuje vaše podvědomí“: psychologický test na zimní krajiny „řekne“ jak jste spokojeni se svým životem

Už vás nebaví špatné počasí nebo život obecně? Existuje něco, co vám právě teď nevyhovuje, nebo tento stav trvá již několik let? Zkušení psychologové nabízejí podstoupit test a zjistit, jak jste se svým životem spokojení.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Jaká zimní krajina na obrázku vám okamžitě zapadla do duše? Jakou zimu chcete letos vidět? Rozhodněte se podle svého výběru a zjistěte, co to znamená.

Zimní krajina číslo 1 – Nový rok

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Nemáte dostatek pozitivních okamžiků a radostných důvodů, abyste se znovu cítili jako šťastný člověk. Zdá se, že jste se zasekli v den Hromnice a každý den chodíte v kruhu se stejnými událostmi. Naléhavě potřebujete odpočinout a doplnit své síly – pak budete znovu spokojení se svým životem.

Zimní krajina číslo 2 – Útulný odpočinek

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Jste v zásadě spokojeni se vším, co se vám stane. Nevěnujete pozornost drobným potížím, protože v tom nevidíte smysl a nechcete si zbytečně ničit nervy. Je lepší trávit čas pozorováním krásy přírody, která vás obklopuje. A lidmi, které máte rádi a kteří vám dělají radost každý den.

Zimní krajina číslo 3 – Sněhové město

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Neustále někam spěcháte a snažíte se mít čas udělat co nejvíce věci. Potřebujete nové úspěchy a dobytí, jinak si nemůžete plně užívat života a být vděční za to, co máte. Čím víc dosáhnete, tím šťastnější budete.

Zimní krajina číslo 4 – Cesta za snem

Zdroj: moscow.sm-news.ru

V poslední době jste nebyli moc šťastný. Máte pocit, že jste propásli všechny nejlepší příležitosti, nebo že je dostal někdo jiný. Sledujete ostatní se smutkem a závistí, a dokonce se vám po práci nechce domů. Možná je čas něco změnit ve svém životě.

PSALI JSME: ŽENSKÝ PSYCHOLOGICKÝ TEST: VYBRANÝ ANDĚL ŘEKNE, JAK JSTE VE VZTAHU ŠŤASTNÍ

PŘIPOMÍNÁME: PSYCHOLOGICKÝ TEST PRO ŽENY: VYBRANÝ VÁMI STROM PROZRADÍ, JAKÉ ZMĚNY PŘIPRAVUJE VAŠE PODVĚDOMÍ

Share