“Je smutné, že lidé nevěří opravdovým lidským emocím”: Simona ze Svatby se vyjádřila o své účastí v show

Už více než měsíc show na TV Nova Svatba na první pohled raduje diváky. Tento pořad už ukázal 4 páry, které poprvé se uviděly jenom u oltáře.

Poslední nevěstou tohoto show se stala Simona, která se přihlásila nejenom kvůli lásce, ale i kvůli jejímu mladšímu bratrovi. Žena vysvětlila, proč se přihlásila na toto show.

Simona a Radek/Zdroj: nova.cz

Podle její slov největším a prvním impulzem pro její přihlášení na populární show byl její brát Alex, který věk v těžkém stavu v nemocnici. Alex nechtěl, aby Simona seděla s nim v nemocnici. Kvůli tomu řekl, aby se s někým seznámila.

“Ví, že miluju děti a chci rodinu,” uvedla žena portálu Super. Na začátku svého bratra neposlouchala, ale potom se přihlásila na show, ve kterém vědci vybrali pro ni manžela, kurýra Radka.

Simona a Radek/Zdroj: nova.cz

Momentálně diváci spekulují o tom, že všechny emoce Radka a Simony byly nahrané, protože obou účastníků viděli v jiných pořadech. Simona odmítá svou účast v jiných projektech.

Žena také uvedla, že k Radkovi byla upřímná a žádné falešné emoce neukazovala. “Je smutné, že lidé nevěří opravdovým lidským emocím,” uvedla účastnice pořadu Svatba na první pohled.

Simona a Radek/Zdroj: nova.cz

PSALI JSME: HVĚZDNÉ SVATBY BĚHEM PANDEMII: JAK PROBÍHALY SŇATKY CELEBRIT V ROCE 2020

PŘIPOMINAME: NEVĚSTA SE NA SVATBU PŘIPRAVOVALA 7 MĚSÍCŮ: JAJÍ MANŽEL ALE ZAPOMNĚL, ŽE JÍ POŽÁDAL O RUKU

Share