Hvězdné svatby během pandemii: Jak probíhaly sňatky celebrit v roce 2020

Momentálně celý svět prožívá velmi těžké období, a přesně období koronavirové pandemii. Vir, který se rozletěl po celém světu uzavřel obyvatelstvo doma.

Zdroj: extra.cz

Ale život pokračuje. Covid přinesl nejenom smutek, ale i velké množství radostný události. Mnoho českých celebrit porodili děti, a také velké množství se během pandemii vdalo.

Kdo se z českých hvězd zasnoubil během pandemii? Jako první svatbu měl známý fotbalový reprezentant Patrik Schick, který se oženil na Haně Běhunkové v červenci.

Zdroj: instagram.com

V polovině měsíce se vdala i Monika Štiková, která se vdala za Petra Biniase, který je o 24.let mladší. Její svatbu nenavštívila její dcera Ornella, protože Monika má velké problémy v rodině.

V sousední zemi, na Slovensku měl svatbu rapper Majk Spirit se svou partnerkou Marii, která před svatbou otěhotněla. Své manželství jenom zaregistrovali, a velký svátek udělají v nejbližší době.

Zdroj: facebook.com

Dokonce i ministr vnitra České republiky se oženil na své partnerce Gabriele. Během pandemii se vdali i tři známí fotbalisti. Tomáš Souček, Petr Švancara a také Daniel Kolář.

Hokejista Petr Nedvěd měl tajnou svatbu se svou mladší partnerkou Nicol, která mu porodila krásnou dceru. Oženil se i známy youtuber Jirka Král na nádherně Karolíně.

Zdroj: extra.cz

PSALI JSME: TOMÁŠ PLEKANEC A LUCIE ŠAFÁROVÁ PROMLUVILI O SVATBĚ: ZASNOUBENÍ BYLO VELMÍ NEZAPOMENUTELNÉ

PŘIPOMINAME: NOVOMANŽELÉ ZE SVATBY NA PRVNÍ POHLED PAVEL A ŠTĚPÁNKA SE PUSTILI DO SEBE: MUSELI ŘEŠIT KONFLIKT A VYPUSTIT EMOCE

Share