“Myslím, že zmizíme z Prahy”: Absolonová sdílela, jak koupila novou chalupu

43letá zpěvačka Monika Absolonová dlouhodobě hledala nějakou chalupu, a nakonec po 5 letem hledání ji našla. Pomohla ji v tom její kolegyně Ilona Csáková.

Zpěvačka s partnerem momentálně bydlí v Praze, ale oba plánují v důchodu se přestěhovat do venkova. Je to kvůli tomu, že oba vyrostli ve vesnicích. Absolonová před 5 lety začala hledat nějakou chalupu pro svoji rodinu.

Zdroj: idnes.cz

Podle její slov navštívila až 300 domů, ale jenom nedávno si našla ten pravý. Na svém Instagramu napsala vzkaz, ve kterém poděkovala své kamarádce Ilone.

“A kdo mi to pomohl najít? Náhoda a moje milovaná kolegyně Ilona Csáková zasdílela moji prosbu o hledání chalupy a jeden její fanouškokamarád, který mě také sleduje, mi napsal, že má kamarádku, která děla do realit. A bylo to ono,” napsala Monika.

Zdroj: tyden.cz

Za nějakou domu Absolonová nakoupila novou chalupu. Malý domeček se nachází uprostřed moc krásné zahrady, a Monika přesně vi, že na jeho reklamaci ještě zaplatí hodně peněz.

“Takhle na důchod už to budeme mít hezký a myslím, že zmizíme z Prahy. Navíc máme moc fajn sousedy,” napsala Monika na svých sociálních sítích.

Zdroj: instagram.com

Share