Jindřiška Mikušková svalila své narozeniny: „Co si přeji, to je přece jasné. Abychom byli všichni zdraví a v pohodě se sešli příští rok“

„Co si přeji? To je přece jasné. Abychom byli všichni zdraví a v pohodě se sešli příští rok,“ takovými slovy komentovala žena své narozeninové práni. A kvůli vládním nařízením musela uspořádat velmi skromný večírek.

Zdroj: expres.cz

Zřejmě jí to moc nevadilo, byla spokojená s davem gratulantů, kteří jí popřáli na sociálních sítích.

Dle věku, již dávno Jindřiška je důchodkyní, ale postavu má lepší než jakákoliv mlada dvacetiletá slečna! Jindřiška Mikušková, je známá jako «sexy babička Charlotte Štiková».

Ona velmi stylově oslavila své 71.narozeniny. Večírek, na který se kvůli pandemii koronaviru nemohly dostat davy hostů, obsahoval pestrobarevné balóny a velkou soustu příjemných blahopřání.

Zdroj: expres.cz

Take v den svých narozenin žena sdílela dvanáct let starou fotku. Na topografii Mikušková pózuje v bikinách na pláží s koktejlem. Tehdy jí bylo téměř šedesát let a na svůj věk vypadala naprosto báječně!

Svými krásnými formami a roztomilým obličejem, Jindra všechny okouzlila na svatbě své dcery Moniky Binias, která se konala v červenci tohoto roku. I když žena byla jednou z nejstarších hostu, stejně se o ní mluvilo, jako o největší kočce na tomto svátku.

Zdroj: expres.cz

Jindřiška se má fajn, ale přeci není vše dat dobře jak se zdá

Na absolutně všech fotografiích se Jindřiška pořád jen usmívá a na první pohled se zdá, že má naprosto pohádkový život.

Zdroj: expres.cz

Tak a proč by ne? Ona píše knihy, úspěšně se svém mužem podniká v gastronomii, a se svou druhou dcerou Lindou má vlastní nakladatelství. A přesto je tu něco, co krásnou 70letou ženu znepokojuje. Hluboko uvnitř by chtěla mít lepší vztah se svými vnučkami.

„Nemám na ni žádný kontakt. Nerozuměly jsme si spolu. Už to dál nešlo! Naše povahy se vůbec neslučují. Já jsem takový hodný člověk, ale ona je… No, úplně jiná,“ – řekla nám před časem vnučka Charlotte Štiková.

„Jednu dobu jsme se bavily, když jsme byly se ségrou ještě malé, pak se babička přestala bavit s naší mámou. Po čase jsme se zase začaly bavit, pak zase přestaly a teď se s ní a dědou baví zase jen máma,“ dodala Charlotte.

Zdroj: blesk.cz

Share