Již historie: Expert odhalil tajemství speciálních šatů Kate Middleton a princezny Diany

 

Před 18 lety se Middleton objevila na veřejnosti v průhledných šatech

 

Zdroj: Hellomagazine.com

 

Nyní se Kate Middleton pyšní dokonalým smyslem pro styl. Na veřejnosti vždy vypadá elegantně. Ale v roce 2002 se Middleton objevila na veřejnosti v průhledných šatech. Poté se budoucí vévodkyně z Cambridge zúčastnila charitativní show, která se konala na univerzitě v St. Andrews, kde se setkala s princem Williamem.

 

Zdroj: Hellomagazine.com

 

Podle módní expertky a dražitelky Kerry Taylorové nebyl outfit pojat jako upřímný. „Ve skutečnosti to měla být sukně.“ Ale Kate to chytila a oblékla si je jako šaty. Měla skvělou postavu, takže ano – té noci rozhodně upoutala pozornost prince Williama. Zbytek je historie,“ podělil se Kerry s UsWeekly v Royally Us.

 

 

Taylor také hovořila o tmavě modrých šatech princezny Diany od Victora Edelsteina, ve kterých tančila s Johnem Travoltou v Bílém domě v roce 1985. „Do té doby hodně zhubla.“ Byla velmi nervózní. Byla to její první cesta do Ameriky.

 

 

Chtěla tančit se svým hrdinou Johnem Travoltou, a tak to Nancy Reagan tajně zorganizovala. Diana byla šťastná. Ale nemyslím si, že princ Charles byl šťastný, protože předvedla show. Ale to dělala vždy, ať šla kamkoli,“ říká Kerry.

 

Share