„Jsem 85krát ženatý se stejnou ženou“: jak se jednoduchá touha získat práci změnila na Guinnessův rekord

Někteří lidé se dokážou vdávat několikrát za život. Obzvláště talentovaní lidé se mohou dokonce několikrát oženit se stejnou ženou. Hrdinové naší dnešní historie jsou však v tomto ohledu před celou planetou.

Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Jak se to stalo, všechno to obvykle začalo. Naši hrdinové Mark a Denise Duffild-Thomas se právě dostali do práce v jedné zajímavé společnosti, která se zabývala organizováním svatebních obřadů a cestování.

Z třiceti tisíc uchazečů o zaměstnání to byli právě oni, kteří se hodili na práci …. TESTERU!

Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Podstatou práce páru, který byl ve skutečnosti již ženatý od roku 2008, bylo jezdit po světě, oženit se na nejvíce nečekaných místech se všemi vyplývajícími tradicemi té či oné lokality. Vyzkoušet svatební obřady, jinými slovy. A pak poskytovat zprávy o vykonané práci.

Na všechno měl pár půl roku. Jak chcete, ale musíte mít čas, nikdo nebude čekat, informace jsou potřebné, jako vždy, ještě včera. A v květnu 2010 náš legendární pár odstartoval svůj svatební projekt v New Yorku.

Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Od té chvíle začalo nepředstavitelné. Kde všude Marek a Denisa vzali? Amerika, Irsko, Austrálie, Indonésie, Thajsko, Jordánsko, Mauricius a dokonce i Zanzibar, a to ještě není ani zdaleka úplný seznam.

Na všech těchto místech se konaly svatební obřady. Nakonec jich bylo 85. Samotní manželé se z této hojnosti málem zbláznili.

A přesto poznamenali, že nejromantičtější svatební dobrodružství se odehrálo na Zanzibaru a nejpodivnější v Irsku, když se museli oženit ve speciálních ochranných maskách.

Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Jinak by se žádný první polibek nekonal. Při teplotě minus 43 stupňů bylo možné se k sobě navždycky přitisknout rty.

Mark a Denise Duffild-Thomas jsou zapsáni do knihy rekordů jako pár novomanželů, kteří vstoupili do stejného manželství nejvíce na světě.

Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Teď bude Markovi o čem vyprávět svým potomkům, jeho věta „jsem 85krát ženatý se stejnou ženou!“ budou znít velmi zábavně pro ně.

PSALI JSME: PÁR POZVAL PŘES 300 LIDÍ, ALE NIKDO NEDORAZIL: PROČ SE SVATBA KONALA V PRÁZDNÉ HALE

PŘIPOMÍNÁME: SVATBA PROBÍHALA PODLE PLÁNU, KDYŽ NAJEDNOU PŘIŠEL NEOČEKÁVANÝ HOST

Share