„Kate byla velmi rozrušená článkem v Tatleru“: Princezna způsobila hlasitý skandál

Kate Middleton byla srovnávána s Meghan Markle.

Zdroje: Thesun.co.uk

Kate Middleton pobouřena chováním novinářů

Kate Middleton a konfrontace s populárním nakladatelstvím Tatler, které zveřejnilo útočný článek, ve kterém byla vévodkyně srovnávaná s Meghan Markle, dosáhla nové úrovně.

Boj pokračuje, ale podle novinářů je žaloba na nakladatelství Tatler mnohými vnímána jako skandál na pozadí soupeření s Meghan Markle, která po získání Prince Harryho, spolu s ním opustila Británii

Zdroje: Thesun.co.uk

„Kate byla velmi rozrušená článkem v Tatleru, protože se snaží jednou a navždy přestat kreslit nějaké paralely mezi sebou a Meghan,“ – řekl bývalý královský expert Duncan Larcombe.

Podle Duncana se tisk jako vždy pokouší zvrátit starý trik, jehož podstatou je „používat Kate Middleton jako hůl, se kterou porazí Meghan Markle“.

Zdroje: Thesun.co.uk

Pokud jde o samotného prince Williama a jeho reakci na události, lze říci, že docela bolestivě reaguje na srovnání manželky svého bratra s jeho vlastní.

Zdroje: Thesun.co.uk

Fanoušci si také často myslí, že Middleton a Markle mají podobný image. Současně byl Sussexský styl ještě populárnější, než odstoupila, což se dalo očekávat.

„Zdá se, že všichni chtějí nakreslit čáru do písku, protože zašli příliš daleko,“ řekl novinářům Larcombe.

Share